Stoeger ATAC Suppressor 15 Metre Grupman

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • selamlar arkadaslar, acaba mod 99 vortex ın nezaman pıyasaya cıkacagı hakkında bılgısı olan varmı? bende atac alma asamasındayım, servısı vs sorun yasatırmı? mod 99 vortex i beklemelımıyım? tesekkurler ıyı hafta sonları

dıana 460 magnum

• arkadaslar bursada metehan kardesımle atac la deneme atısları yaptık palet namluya zor yerlesıyor bızım deneme yaptıgımız sılahtamı sorun var anlamadık
    kullanan arkadaslar yanıtlarsa cok ıyı olur durbun arka ayagı cıvatası bozuktu ıyı montaj yapamadık omdanmı gurupmanlardan memnun kalmadık kafamız
    karıstı sılahı cok merakla bekledık ama sonuc bızı tatmin edmedı goruslerınızı yazarsanız sevınırız saygılarımla bülent hepiniz saglıcakla kalın hayırlı bayramlar..

• arkadaslar bursada metehan kardesımle atac la deneme atısları yaptık palet namluya zor yerlesıyor bızım deneme yaptıgımız sılahtamı sorun var anlamadık
    kullanan arkadaslar yanıtlarsa cok ıyı olur durbun arka ayagı cıvatası bozuktu ıyı montaj yapamadık omdanmı gurupmanlardan memnun kalmadık kafamız
    karıstı sılahı cok merakla bekledık ama sonuc bızı tatmin edmedı goruslerınızı yazarsanız sevınırız saygılarımla bülent hepiniz saglıcakla kalın hayırlı bayramlar..

ben jsb ve crossman kullanıyorum. sorunsuz namluya giriyor. gamo kullandım tam girmiyor namluya. ama jsb sorunsuz. siz ne kullanıyorsunuz pellet olarak.

Hatsan Mod 135 Vortex .22 Cal.

Hatsan Striker 1000X Vortex .22 Cal.

Hatsan Mod 25 SuperTact Vortex QE .22 Cal.

Hatsan Mod 25 .177 Cal.

Crosman Classic 1377 .177 Cal.

Crosman Classic 1322 .22 Cal.

• bızde crosman jsb 15.43 cok cesıtli palet vardı hemen hemen hepsınde aynı sıkıntı vardı ozaman bızim sılahta sorun olobılır
    30 mt gurupman nasıl deneme yaptınızmı bende remingon summit var 4.5 calıbre cok memnunum birde 5.5 calıbre olsun ıstedım
    atac o yuzden dusundum sızce nasıl ıyımıdır 80 mt 100 mt atıs ımkanınız oldumu durbun ayakları yeterlımı dampa gerekırmı sızce
    bende stoeger suprosor 5.5 calıbre vardı 80 mt atıslarda cok dusme yapıyordu memnum degıldım bunda oyle bırsey varmı deneme
    yapma ımkanınız oldumu olduysa bılgılendırırsenız sevınırım 25 mt durbun sıfırlamada 80 mt atıslarda mıldot yeterlı kalmıyordu yanı cok dusme yapıyordu
    saygılarımla bülent

• bızde crosman jsb 15.43 cok cesıtli palet vardı hemen hemen hepsınde aynı sıkıntı vardı ozaman bızim sılahta sorun olobılır
    30 mt gurupman nasıl deneme yaptınızmı bende remingon summit var 4.5 calıbre cok memnunum birde 5.5 calıbre olsun ıstedım
    atac o yuzden dusundum sızce nasıl ıyımıdır 80 mt 100 mt atıs ımkanınız oldumu durbun ayakları yeterlımı dampa gerekırmı sızce
    bende stoeger suprosor 5.5 calıbre vardı 80 mt atıslarda cok dusme yapıyordu memnum degıldım bunda oyle bırsey varmı deneme
    yapma ımkanınız oldumu olduysa bılgılendırırsenız sevınırım 25 mt durbun sıfırlamada 80 mt atıslarda mıldot yeterlı kalmıyordu yanı cok dusme yapıyordu
    saygılarımla bülent

Ben crossman 14.3 pelet ile 80 100 metreye a4 kagidina grup yapıyorum. 5 metrede sifirladigimda 100 metreye üçüncü dotta isabet aliyor. Durbun ayaklarına gelirsek ben yaklaşım 1400 afiş yaptim atari bozulmadi. Yağlamak için dürbünü soktum 800 uncu atistan sonra yani bir kere sifiri değişti. Ben memnunum fakat çok güçlü bir tüfek değil.

Hatsan Mod 135 Vortex .22 Cal.

Hatsan Striker 1000X Vortex .22 Cal.

Hatsan Mod 25 SuperTact Vortex QE .22 Cal.

Hatsan Mod 25 .177 Cal.

Crosman Classic 1377 .177 Cal.

Crosman Classic 1322 .22 Cal.

• sagol arkadaşım verdiğin bilgi için 25 mt gurupman yaparsan fotoloru yüklersen sevinirim iyi günler