Zoraki Ultra 4.5 Mm Setim (Çanta Içi Düzenleme,wrangler Moderatör Ve Gravur Işlememin Fotolari)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Tekkeli nickli kardeşime fotoları hatırlattıgı için teşekkür ederim.Zorakinin kendi kabına bayağı amatörce olan gravür işlememide paylaşmak istiyorum.Fotolardan optima 3-9x32 dürbünlü olanı ilk günlerde paylaşmak için çekmiştim,bu güne kısmetmiş.
    Sonradan Osman Demir abiden aldığım nikula 2-6x28 e yi taktım,gezi tabancanın arkasını yanağıma dayayabilmek için söktüm.Fotolar ne yazık ki otofokusussuz kamerayla çekildi., kusura bakmayın.
    Çanta içi düzenlemede soldaki yer grip için,gripin altında dürbün temizleme bezi var ve namlunun üstünde gelen namlu ceketi var,dürbün ayarı için para var,sağ üstteki yerde wrangler moderatör var,tabancanın gövdesinin hemen altında da gerekli allen ve hex anahtarları var,
    ayrıca dürbünün takılıyken bulunduğu yer hem optima hem nikula hemde optimanın 40mm lik reddotu için uygun olarak kesildi.
    Umarım beğenirsiniz,
    MAŞAALLAH'I ESİRGEMEYİN :)
    [Resim Engellendi: http://i.hizliresim.com/zR0BlO.jpg]

İsmail D.

bs,;s At44-w .22 reg. + AIM XPF 10-40x50 + Webley Tripump bs,;s
    ;kovboys; Zoraki Hp-01 Ultra .177 + Leapers Bugbuster 3-9x32 ;kovboys;

Firefox CB5 Camo Makaralı Yay -65-55 lbs
    Samick Polaris klasik yay -34 lbs

Camo hawk klasik yay-40 lbs(SATILDI)
    Hatsan MOD90 .22(SATILDI)
    Gamo Bull Whisper .177(SATILDI)

• İsmail D.

• sağolun,
    5 ay önce strafor almaya gittiğimde tevafuk bitek gri strafor kalmış ellerinde.Bende onu alıp kalıp olarak kullandım.Sünger aramıştım bulamamıştım.

İsmail D.

• Çok hoş olmuş yasin beyın moderatörü ve adaptörü hayırlısıyla kullanmak nasip olsun :) bende şu an optıma 3-9x32 takıyorum zorakıde.nıkula 2-6x28 ı dusunmuştum bende ama göze uzak kalır dıye optımayı taktım kısa bır durbun oldugu ıcın nıkula. Nasıl memnun musun nıkula 2-6x28E den zorakıde kullanım açısından ? ve zorakının kutusunu guzel değerlendırmışsın tebrıkler :)

• beklediğimden daha hoş duruyorlar :) bende kararsızdım ıkı secenek vermıstı bırı zorakı ultranın namluya sabıtlenen yekpare adaptöre gerek duymayan moderatör 70 lira. diğerı sendekı adaptorlu moderatör 110 lira. adaptörlüyu alıcagım en azından takıp cıkarması kolay :)

• optima (32 mm oldugu icin muhtemelen)
    cok daha net (Diger optima durbunleri bilmem ama bendeki optima hakikaten cok net.)Nikulada yeterli ısık ulasmıyo durbune muhtemelen.Gunesli ortamda iyi olur ama golgede asırı iyi gostermiyo.
    Ama tabiki is gorur,zaten Tr de cok alternatifimiz yok.Range finder desenli olsun compact olsun diye nikulayı aldım.
    Moderatordede kesinlikle aparattlıyı tavsiye ederim.Tak cıkar digeri zor gelebilir.
    Zaten moderator alınca bidaha moderatorsuz kullanmıyacaksın.
    Tek pompada nerdeyse hic ses cıkmıyo.

İsmail D.