EL YAPIMI (iscope: dürbüne cep telefonu montaj aparatı)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar cep telefonunun kamerasından faydalanmak adına ''iscope'' denilen üründen esinlenerek kendi telefonuma göre(s4mini) birşeyler yapmaya çalıştım. Gerekli sağlamlaştırmaları yaptıktan sonra oldukca stabil oldu. :)
    [Resim Engellendi: http://i.hizliresim.com/rLO21M.jpg]
    [Resim Engellendi: http://i.hizliresim.com/27J96j.jpg]

Meslek: öğretmen
    kan grubu : B rh(-)
    PCP: At44-10 Tactical

• hocam aştınız siz bu konuyu :) ellerinize sağlık..

tam ortalardan bi yerlerden, hafif aşağıya doğru kıvırırsanız uzatma ayağını, dürbün merkezine gelecek galiba kamera..

• :) evet bu kamera montaj olayına epey merak sardım,dijital kamera için yapmıştım. internette gezerken iscope denilen ürünü görünce takım çantasını kaptım :) Uzatma ayağı epey sert baştan kıvırsaydım sanırım dediğiniz gibi ortalardı.birazda telefonun zoom özelliği out yaptığımda yine ortalıyor kısmen ama bu haliylede deneme yaptım oldukca verimli :) tabi rötüşler yapılmalı :) teşekkür ederim..

• süper fıkır elınıze saglık,hemen benım fotograf makınası ıle kopy edeyım bu durumu 8o

Kral Np01... 4.5 - 5.5 ;tacli#  2.5-10x50 Sf

• Hocam tebrikler eminim öğrencilerinizde sizin gibi becerikli öğretmenleri olduğu için çok şanslıdır..

Daystate Airwolf 5,5 cal
    Fx Bobcat 5,5 cal
    Hatsan AT44 long

ve keşke herkes güzel düşünüp,güzel görse...

• Güzel düşünceleriniz için teşekkür ederim hocam.Sizler gibi elimden gelenin en iyisini yapmaya gayret gösteriyorum.

• çok güzel bir çalışma pcp ler için kullanışlı tepmesi çok olan tüfeklerde hem montaj hem de telefon akıbeti iyi olmaz sanırım. çalışmalarınızda başarılar. :thumbup:

agt
    HATSAN MOD 125 SNIPER 5.5 CAL ;tufey#
    OPTİMA 3-9*44 DÜRBÜN
    YATAGUN DAMPA