At44 w10 Grupman & Tahribat

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • merhabalar,

Boş vaktimden istifade edip siz hobidaşlarıma bir kaç paylaşımda bulunmak istedim, gönlümden geçen seyir zevki yüksek scopcam ile yapılmış atışlar idi ama hem vakit hemde imkanımın kısıtlı olması hasebiyle sadece bunları yapabildim.

bu 29 ve 32 mt grupman mesafe resmi

[Resim Engellendi: http://i.hizliresim.com/YPQyG2.jpg]

Mesafenin videosu ;

http://www.youtube.com/watch?v=YyQuHo_tS7c

Bu da Ft pozisyonunda 5 atış ilki pelettin nereye gittiğini anlamak içindi.

[Resim Engellendi: http://i.hizliresim.com/8naOyn.jpg]

Ve son resim 32 mt ayakta desteksiz.

[Resim Engellendi: http://i.hizliresim.com/DXY1vo.jpg]

30-50-75 ve 136 mt de soda şişesine atışlar yapmıştım atış yaptığım yeri gösteren video ;

http://www.youtube.com/watch?v=7sM47XKlB2E

ve aynı yerdeki kırılan şişeler ve mesafeyi gösteren video ;

http://www.youtube.com/watch?v=dpOMzwDWG0U

İnşallah beğeneceğiniz bir iş çıkarmışımdır saygılar... Hayırlı Akşamlar..

Retay 135 x
    Mod 99 -- Optima 3-9x32 -- SportsMatch DM60 Dampa
    At 44 W-10 Bushnell Banner Dusk & Dawn 6-24x50 Hatsan Pompa Ghost Moderatör

• Herkes canavarını araziye çıkarıyor bir ben çıkaramadım benim canavar kuzu kuzu yatıyor :)

Güzel atışlar ellerine sağlık..

Vakit bulduğum bir zaman için kamera,pc monitörü,eski tüplü tv,amerikan kapı,sunta,mdf,kitap,cd,deepfreze,eski cep telefonu,eski tencere ve çaydanlık gibi tahribat amaçlı kullanacağım nevaleyi bir kenara istifledim malum biliyorsun benim araba büyük nevaleyi atış alanına götürme sorunuda yok tek sorun kendim işler malum vakit bulduğum anda At44'ü tahribata doyuracam :)

Hayatta daima gerçekleri savun! Takdir eden olmasa bile, vicdanına hesap vermekten kurtulursun...Che Guevara

• Herkes canavarını araziye çıkarıyor bir ben çıkaramadım benim canavar kuzu kuzu yatıyor

Güzel atışlar ellerine sağlık..

Vakit bulduğum bir zaman için kamera,pc monitörü,eski tüplü tv,amerikan kapı,sunta,mdf,kitap,cd,deepfreze,eski cep telefonu,eski tencere ve çaydanlık gibi tahribat amaçlı kullanacağım nevaleyi bir kenara istifledim malum biliyorsun benim araba büyük nevaleyi atış alanına götürme sorunuda yok tek sorun kendim işler malum vakit bulduğum anda At44'ü tahribata doyuracam

teşekkür ederim kaan abi senden de güzel bir kaç resim video beklemiyo değilim hani en kısa zamanda inşallah :)

Retay 135 x

• yanlız atışlarda güzel olmuş, ayakta desteksiz oılmasına rağmen, tebrikler kardeşim..

• yanlız atışlarda güzel olmuş, ayakta desteksiz oılmasına rağmen, tebrikler kardeşim..

teşekkür ederim gecen sizin bahsettiğiniz olayı denedim askı kayış aparatına küçük pet şişe bağladım gerçekten işe yarıyor :D

Retay 135 x

• Güzel paylaşım, böyle izleyince içim gidiyor 8o bende yaklaşık 1 hafta önce forumdan 2.el AT44 tac. aldım ama evde yatışta hiç havalı tüfek deneyimim ve deneme fırsatım olmadı sanırım biraz geç kalmışım :thumbup: hayırlısıyla birde pompa alabilirsem başlıycam kısa süre içinde denemelere :love: :love: :love:

• Güzel paylaşım, böyle izleyince içim gidiyor 8o bende yaklaşık 1 hafta önce forumdan 2.el AT44 tac. aldım ama evde yatışta hiç havalı tüfek deneyimim ve deneme fırsatım olmadı sanırım biraz geç kalmışım :thumbup: hayırlısıyla birde pompa alabilirsem başlıycam kısa süre içinde denemelere :love: :love: :love:

teşekkürler pcp zevki gerçekten bambaşkaymış atışa da çıkarsanız paylaşım bekliyoruz bu arada :)

Maşallah dostm güzel olmus. tebrikler

sağolasın kanka senin kadar olmasada uğraşıyoz işte :D bide pelletler kötüydü grup dahada küçülürmüydü diye düşünmüyor değilim :)

farkındamısınız bu fotoğraf çok değişik ve bi o kadar da güzel olmuş.. bulutlar fotoğrafa muazzam bir derinlik katmış,.. nasıl çektin öyle

Abi maşallah çok dikkatlisin hiç buluta bakmamıştım direk hedef görünüyormu diye odaklandım belki ondan olabilir :) ama gerçekten güzelmiş..

Retay 135 x

• Güzel atışlar ellerine sağlık...

Hatsan Mod 70 .22
    Zoraki Ultra Hp 01 .22
    Crosman 1077 .177
    Square 3×9_40
    Bushnell 8×32_60
    At44 Tactical .22
    At44_10 .22
    Optima 3×9_32
    Webley tri pump

Ne mutlu TÜRKÜM diyene...

• Güzel atışlar ellerine sağlık...

teşekkürler :)

Güzel atışlar elinize sağlık. Ah bizde bir fırsat bulup gidebilsek araziye.

teşekkürler :) inş en kısa zamanda gidersiniz :) ama paylaşım görmek istiyoruz biraz da :)

Retay 135 x

• Official Post

Kardeşim pelletlerden sonra silahı cok güzel sabitlemeye özen göster ben 18 grainle 110 metrede 2 karış açıyordum sonra öyle bir yer buldum ki silahı koyacak aynı mesafeye attım yeminle kibrit kutusu kadar toplandı. orada anladım silahı sabitlemenin önemini

• Kardeşim pelletlerden sonra silahı cok güzel sabitlemeye özen göster ben 18 grainle 110 metrede 2 karış açıyordum sonra öyle bir yer buldum ki silahı koyacak aynı mesafeye attım yeminle kibrit kutusu kadar toplandı. orada anladım silahı sabitlemenin önemini

güç kaç tur açıktı 110 mt atarken

Retay 135 x

• Güzel paylaşım, böyle izleyince içim gidiyor 8o bende yaklaşık 1 hafta önce forumdan 2.el AT44 tac. aldım ama evde yatışta hiç havalı tüfek deneyimim ve deneme fırsatım olmadı sanırım biraz geç kalmışım :thumbup: hayırlısıyla birde pompa alabilirsem başlıycam kısa süre içinde denemelere :love::love::love:

Bana da aynı durum olacak galiba :) Aldık yatacak evde

• En sevdiğim ayakta desteksiz atış :) Eline sağlık dostum güzel atışlar :)

HATSAN BT65 RB LW 5.5 Regülatör by Mustafa EKİZ ;grin;