Barska Dürbün kalitesi ve netliği

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • merhaba arkadaşlar
    barska 6-24x50 8-32x50 kullanan varmı 100 metre mesafeye atış için hangi dürbün ve hangi marka tavsiye edersiniz
    şimdiden teşekkür ederim saygılar

• ben 10x40 modelini kullanıyorum artıkılı biraz iri diğerlerine göre ama bence basarılı ve fiyatının hakkını veriyor bence güzel ve kullanıslı bi dürbün

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:
    Gamo Black FUSION 5.5mm+Hawke Sport HD 3-9x40

AİR ARMS S400 MPR FT 177.cal+Barska Sniper 10-40x50 GX2

• ben 10x40 modelini kullanıyorum artıkılı biraz iri diğerlerine göre ama bence basarılı ve fiyatının hakkını veriyor bence güzel ve kullanıslı bi dürbün

bilgi verdiği için teşekür ederim dürbün nasıl sağlammı uzaklık netliği nasıl görülüyor

• Gamo 6x24x50 yada 4x16x50 al

AirArms S510 Extra Fac
    Hawke Sidewender 6x24x56 20x
    İnterspro 300 bar + Wrangler

• valla 9 metreden paralx yaptım 300-400 metre arasıda paralax yaptı ama ben ft için kullanıyorum netlik oalrak güzel iyi tam bi ft dürbünü uzak mesafe için fazla zoom iyi değil

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:
    Gamo Black FUSION 5.5mm+Hawke Sport HD 3-9x40

AİR ARMS S400 MPR FT 177.cal+Barska Sniper 10-40x50 GX2

• 4x16x50 kullanıyorum nikko ve hawkedan sonra gelir hatta sidewender hariç tüm hawke ile yarışır barskadan iyi

AirArms S510 Extra Fac
    Hawke Sidewender 6x24x56 20x
    İnterspro 300 bar + Wrangler

• valla 9 metreden paralx yaptım 300-400 metre arasıda paralax yaptı ama ben ft için kullanıyorum netlik oalrak güzel iyi tam bi ft dürbünü uzak mesafe için fazla zoom iyi değil

bilgini için teşekür ederim

• 4x16x50 kullanıyorum nikko ve hawkedan sonra gelir hatta sidewender hariç tüm hawke ile yarışır barskadan iyi

4x16x50 kullanıyorum nikko ve hawkedan sonra gelir hatta sidewender hariç tüm hawke ile yarışır barskadan iyi

4x16x50 kullanıyorum nikko ve hawkedan sonra gelir hatta sidewender hariç tüm hawke ile yarışır barskadan iyi

teşekür ederim