yivsiz tüfek seçimi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • ;avci; herkese selam ben bek avında kullanmak için bir yivsiv tüfek almak istiyorum yardıma ve bilgiye ihtiyacım var

HAYAT SENİN ENGİN DENİZLERDE KARŞILAŞTIGIN FIRTINALARLA VE AZGIN DALGALARLA İLGİLENMEZ SADECE GEMİYİ LİMANA GETİRİP GETİREMEDİYİNLE İLGİLENİR ?(

• arkadaşlar tüfek seçiminde yardım bekliyorum ;(

HAYAT SENİN ENGİN DENİZLERDE KARŞILAŞTIGIN FIRTINALARLA VE AZGIN DALGALARLA İLGİLENMEZ SADECE GEMİYİ LİMANA GETİRİP GETİREMEDİYİNLE İLGİLENİR ?(

• Mustafa abi selamlar
    Valla ben bir iki kere niyetlendim yazmaya ama
    öyle bir sual sordunki yani ancak kitap yazmak lazım ki kafi gelsin cevabı

Öncelikle şunu belirtirseniz ; ne tür bir av yapmayı düşünüyorsunuz .Uçan , kaçan ? .Ne tür avdan zevk alıyorsunuz.Bütçeniz nedir.Atıcılık mı yapmak amacınız yoksa ciddi av mı .Ne sıklıkla çıkacaksınız bunları bilmeden cevap yazmak ahkketen manasız olur.Tabi biliorsunuz en önemliside bütçe ; kimi insanın bütçesi dar, kimisinin çok geniş, kimisinin çok daha geniş ama kendi sıkı ;kihhik, tarzında
    yoksa 400 ytl den başlayıp 4500 ytl ye kadar silah var

• ha genel kaideler

silahın tetik tertibatı, atım yatağı ve namlu kalitesi bana göre en önemli etken faktörlerdir.Bu özellikler şilahın kalitesini belirler.

51 yada 71 yada 76 namlu oluşu,
    selekktörlü yada ejecttörlü oluşu magnum yatak (güçlü fişakler için ) bu silahın niteliklerini belirler.

silahın otomatik, süperpoze yada pompalı oluşu avcının niteliğini belirler

tüfeğin dipçiğinin ağacı, üzerindeki işlemeler ise tamamen avcının keyf anlayışını simgeler tabi bunlar bana göre

• selam exador kardeşim elbette senin söyledigin gibi ben yeni üye oldugum için öyle bir giriş yaptım benim birkaç silahım var ama söyle saglam birşey düşünüyorum 1.2ci el 2.avrupa 3.otomatik 4.amerikan modelleriyle ilgileniyorum 5.sıkca ördek vs avında kullanacagım nasıl biraz konuyu daraltabildimmi x;.z

• birde tabi magnum namlu 71 tercimim aradıgımız özellikler tutarsa 76 da olur agaç kundak ingiliz veya daha başka çeşitleride olur kardeşim biraz iyi kötü kulaktan dolma bilgim var birde aslında şöylede diyebiliriz remington 11-87 premiyer le ilgileniyorum

• remington 11-87dinin 2ci eli olur diyorum büyük bir ihtimalle bunun yanında bu tüekten daha iyi namlusu güzel markalarda vardır benim bilgilerim kulaktan dolma burada mugla milasta biz bayagı kalabalık avcı sayısına sahibiz bu remington özellikle 11-87 premiyer araştırmamın nedeni bir abimizde bu tüfekten var kulagımızı kurutuyor aslında 11-87dinin sportın clası var ultura laytı var tüfekler iyi verim veriyor ama abimizde ördek avı dedinmi bu işi eniyi amerikalilar bilir diyor anlatabildimmi kardeşim

• ama bunları söylerken gidip hollant hollant almıcaz yada nebileyim daha ünlü markalar

• bazı yabancı kelimeleri yanlış yazıyo tüfekle ilgili bilgileride yanlış biliyor olabilirim

• remington çok iyi bir silahtır tavsiye ederim yanısıra winchester sx3 field a da mutlaka bakın ikisi de sınıfının iyilerinden

St. Etienne Robust çifte

Huğlu Special Edition Superpoze

Remington 870 Express Shotgun

Stoeger Mod2000 semi auto shotgun

Diana 350 Magnum .22 Bushnell Sportsman 4x12x44 scope Bsquare one piece "barrel droop" mount

Air Arms S410 Extra Fac Red Green dot sight

Daisy 44 magnum replica .177 co2 revolver

• abi amerikan istiyorsan sana önerim reminton olacak.özellikle 11-87 modeli.şöyle en az 71 namlu( ördek için en iyisi 76 dır),mobil şoklu bir otomatik.ama ben olsam yabancıya o kadar para vermem.bizim yerli VURSAN lar ördek için biçilmiş kaftan.kullananlar oldukça memnun.ben ördek avı yapmadığım için armsan aldım ama onu almasaydım eğer VURSAN md200 delüx alacaktım.karar senin tabiki ,saygılar..