cfx orjinal yay nerden bulabilirim

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • evet arkadaşlar uzun zamandır kullanmakta olduğum cfx'te denemediğim yay kalmadı. en güçlüsü orjinal, en istikrarlısı ise veli beyden satın aldığım kral markasına ait yaylardı. 6 aydır yaklaşık 3000 atış yaptığım yay sorunsuz çalışıyor fakat eğlence amaçlı yaptığım uzak mesafe atışlarında fazla düşüş oluyor ve dürbünle ayarlayamıyorum bu nedenle bi orjinal yay almaya karar verdim. ideal av dışında yay temin edebilceğim bir yer var mı bildiğiniz?

Gamo Cfx (Light Modified by SEFFAH) + 3-9X40E Tasco /// Daisy 901 + 3-7x20 Powerline /// Hatsan mod 45
    P. Beretta s54 /// Ata Marocchi Auto /// Üzümlü Auto /// Belçika Çifte /// Üzümlü Tek Kırma
    One Shot, One Kill...!

• ideal av türkiye disibitörü olduğu için sadece onda bulabilirsin ama kaliteki olsun diyorsan yurt dışından maccari set getirt

• ideal av türkiye disibitörü olduğu için sadece onda bulabilirsin ama kaliteki olsun diyorsan yurt dışından maccari set getirt

maccari set getirtmiştim. evet iyiydi ama orjinalinden daha güçlüsünü görmedim.

Gamo Cfx (Light Modified by SEFFAH) + 3-9X40E Tasco /// Daisy 901 + 3-7x20 Powerline /// Hatsan mod 45
    P. Beretta s54 /// Ata Marocchi Auto /// Üzümlü Auto /// Belçika Çifte /// Üzümlü Tek Kırma
    One Shot, One Kill...!

• Kesinlikle yanlışın var hocam. Ben maccari set ve özel yay tutucu ile ağırlığı kullandım. Orjinalinden kesinlikle güçlü oluyor ki yaptığım testlerin hepsinde bunu gösterdi. 4 kat ancak geçebildiği plastikten 6. ya kadar geçmeye başladı.

• Doğan, maccari yaylarda da sıkıntı yaşanması gayet olası bir durum ,yay konusunda hiç bir firma yüzde yüz garanti veremez .Belki Hocamın tüfeğinde keçe ,yağ... gibi başka sıkıntılardanda bahsede biliriz yada yayın pistona sıkı geçmesinden kaynaklı sürtünmeden ötürü piston hareketinin yavaşlaması.
    Yay konusunda ;çeliğin kalitesi ,yay çubuğunun yavaş sarımı ve ısıl işlem yayın performansını birinci derecede etkiler ve sonuca götüren ise doğru yağ ile yağlayarak işlerlik kazandırmaktır

• Kesinlikle yanlışın var hocam. Ben maccari set ve özel yay tutucu ile ağırlığı kullandım. Orjinalinden kesinlikle güçlü oluyor ki yaptığım testlerin hepsinde bunu gösterdi. 4 kat ancak geçebildiği plastikten 6. ya kadar geçmeye başladı.

kullandığınız yay ve keçenin varsa linki yada ismini yazabilir misiniz.

One Shot, One Kill...!

• evet arkadaşlar uzun zamandır kullanmakta olduğum cfx'te denemediğim yay kalmadı. en güçlüsü orjinal, en istikrarlısı ise veli beyden satın aldığım kral markasına ait yaylardı. 6 aydır yaklaşık 3000 atış yaptığım yay sorunsuz çalışıyor fakat eğlence amaçlı yaptığım uzak mesafe atışlarında fazla düşüş oluyor ve dürbünle ayarlayamıyorum bu nedenle bi orjinal yay almaya karar verdim. ideal av dışında yay temin edebilceğim bir yer var mı bildiğiniz?

Merhaba arkadaşım, cfx ile maksimum ne kadar uzağa etkili atış yapabiliyorsun?

One Shot One Hit

• Merhaba arkadaşım, cfx ile maksimum ne kadar uzağa etkili atış yapabiliyorsun?

50 metreye kadar isabetli ve etkili atışlar yapabiliyorum(max. 10cmx10cm boyundaki hedeflere). ama 5 atışta 3 ünü vurabilmek pahasına 100-120 metre mesafeye kadar 18lt lik yağ tenekelerine atış yapılabiliyor..

One Shot, One Kill...!