BT 65 Regülatör Uygulaması,krono sonuçları,regülatör ayarı ve söküm(video)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • mustafa bey ellerin dert görmesin, mükemmel çalışma olmuş. yakında biraz da ben uğraştırmayı düşünüyorum sizi benim condorla :)

teşekkürler :)

• böyle adamlar çoğalsın...desteklensin...
    tebrikler Mustafa Bey...

Daystate Airwolf MCT Tactical .22
    Hawke Sidewinder 8-32x56 (SR PRO)
    Dräger Scuba (300 bar)
    Weihrauch HW45 .22
    CP88 Competition .177
    ASG CZ75 Duty .177
    BBSafir T14 36G
    Akkar Karatay 12G

"Oysa defalarca sormuşlardı: büyüyünce ne olacaksın? diye.. 'mutlu' diyemedik. çünkü, çocuktuk; akıl edemedik."

• böyle adamlar çoğalsın...desteklensin...
    tebrikler Mustafa Bey...

teşekkürler eksik olmayın.sizler beğendiğiniz sürece çalışmaya devam.elimde forumdan bir abimin tüfeği var,walter dominatör.regülatör ve 500 cc tüp modifiyesi yapıyorum bitince onuda paylaşırım.

• Çok ciddi bir iş olmuş bu eline sağlık hocam. Tüpü deldirmeden kestirmeden boynu bükük at-44lere ilaç gibi olur vallahi. :) Bir de tam benim gibi teknik olaylardan fazla anlamayan bir insanın rahatça kullanacağı türden bir parça olmuş.

Weihrauch HW97K 0.177-Hawke Sport HD 3-9x40 AO
    Hatsan Mod 87 QE 0.22 - Hawke Vantage 4x32 AO

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• aynen.ama burada kalmak yok,geliştirmelere devam.sadece regülatör değil.bi çok iş var yaptığım.her biri farklı çalışma,seri imalat değil,kişilere özel,onların isteklerine özel uygulamalar ve modifiyeler.ama bi düzene oturtamadım,internet sitesi yada blog tarzı bişey yapmam lazım.video çek çek nereye kadar.detaylı anlatımların ve bilgilerin olduğu bi site lazım bana.fırsat bulabilirsem tabi.bunların herbiri bu sporu biraz daha ileriye taşımak,ve yurtdışına bağımlılığı yok etmek için.ikinci amaç para kazanmak.çünkü işin iyisini yaparsan zaten para da talep de arkasından geliyor.

• Çok ciddi bir iş olmuş bu eline sağlık hocam. Tüpü deldirmeden kestirmeden boynu bükük at-44lere ilaç gibi olur vallahi. :) Bir de tam benim gibi teknik olaylardan fazla anlamayan bir insanın rahatça kullanacağı türden bir parça olmuş.

istiyorumki,işlem yaptığım silahların sahipleri yayınlasın paylaşsın.benim video çekmem,anlatmam çok fazla etkili olmayabiliyor.Bana iş yaptıran yada parça alan arkadaşlar yorumlarını yayınlar paylaşırsa herkes için daha iyi olur.

• Bence bu emeğin karşılığında kullanıcılar da bir 15 dakika ayırır parçalar hakkında...

Weihrauch HW97K 0.177-Hawke Sport HD 3-9x40 AO
    Hatsan Mod 87 QE 0.22 - Hawke Vantage 4x32 AO

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• inşallah

ustadım senınle baya soru cvp yaptık senı unutmadım bu arada allhın izni ile 1 ay sonra doğum olacak hanımın o yuzden erteledim ama aklımdasın başarıların daim olsun saygılarr...

• Allah analı babalı büyütsün,sağlıklı hayırlı evlat olsun.dilediğin zaman dilediğin kadar soru sorabilirsin,elimden geldiği kadar herkese yardımcı oluyorum.buarada madem bebiş geliyo,senin yerinde olsam bırak regülatörü,pellet bile almazdım.kolay değil ama Allah kolaylığını da verir.

• Allah analı babalı büyütsün,sağlıklı hayırlı evlat olsun.dilediğin zaman dilediğin kadar soru sorabilirsin,elimden geldiği kadar herkese yardımcı oluyorum.buarada madem bebiş geliyo,senin yerinde olsam bırak regülatörü,pellet bile almazdım.kolay değil ama Allah kolaylığını da verir.

iyi dileklerin için çok teşekkür eder allh sanada nasip etsin derim kardeşim saol var ol :)..

• Mustafa arkadaşımız sayesinde Hatsan'ın tüfekleri F/P aletlere dönüşüyor üstelik orjinal yapısını bozmadan arkadaşımız yaptığı iş dolayısıyla övgüyü hakediyor geçen sene regülatör konusunda yoğun bir talep vardı ama piyasada stabil olanı yoktu şimdi ise tüpü deldirmeden yapılan uygulama sayesinde ve kolay erişebilir olmasından ötürü bu başarıyı takdir etmekte bizlerin görevi..

Hayatta daima gerçekleri savun! Takdir eden olmasa bile, vicdanına hesap vermekten kurtulursun...Che Guevara

• teşekkür ederim.övgü istemiyorum,sadece bahsettiğim durumlardan zevk alıyorum.ve daha çok zevk verecek faydalı olacak şeyler yapmaya çalışıyorum.bildiğiniz gibi,regülatör konusundaki çalışmam yaklaşık 8 ay sürdü.ama bitirip tamamladıktan ve uç testlerden 3 ay sonra ilan ettim.emin olmadığım işi yaptım diye lanse edemezdim.çünkü bu konu ciddi bi çalışmaydı.ve şuan regülatör konusunda istediğim değişiklikleri yapıp istediğim gibi oynayabiliecek hale geldim.bana heyecan veren buydu.bunun gibi benzer çalışmalarım var,kimisi bitti,kimisi yarı yolda,ve bunlardanda tam olarak emin olup kendi kendime ispatladıktan sonra sizlerle paylaşmak istiyoru.çünkü,'ya ben şunu yapıyoırum çok yakında sizlerleee!!!'diye bitmeyen ve test edilmeyen şeyleri paylaşsam hem komik olur,hem sorun olur.önce icraat.bunların hepsi Allahın izniyle ve takdir ettiği zamanda gerçekleşecek.faydalı olmadıktan sonra kişisel zevkten öteye gitmez ama.dediğim gibi,incir çekirdeğini olabildiği kadar doldurmak önemli olan.

• elimdeki dominatörü sahibine teslim ettikten sonra,ilk olarak dürbün sıfırlama/sıfırlayamama meselesiyle ilgili çalışmamı çizimden tezgaha aktararak işe yaradığına kanaat getirdikten sonra sizlere sunacağım.hedef yine incir çekirdeği...

• Allah yolunuzu açık etsin..Üretken insanlara hobide ihtiyaç var..

Hayatta daima gerçekleri savun! Takdir eden olmasa bile, vicdanına hesap vermekten kurtulursun...Che Guevara

• kesinlikle tavsiye ederim abi,isabet,mekanizma,sağlamlık, hepsini yapmış almanlar.sırf mekanizmada 3 tane püf noktası gördüm.silahın vali neredeyse sıfır sarsıntılı.ikincisi çekiç zıplamasını yok etmişler çok pratik ve kalıcı bi sistemle.üçüncüsü,mekanizmanın tüm parçalarını eğe çizmiyor abi sen anlarsın,o derece sağlam.hemde parçalar döküm olduğu halde.tetiğinde erken ateşleme sorunu vardı bana geldiğinde.mesela onu tamir ederken bu parçalardan birini taşlamam gerekti,ama taş maş nafile.aşınmadı parça.diamentle yaptım abi düşün.