TELEFON-SCOPE

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Sayın Hobidaşlar,
    Bugün sizlere ilginç gelebileceğini düşündüğüm ve geçenlerde bir arkadaşımızın el emeği göz nuru ile kendince yapmış olduğu, telefonun tüfek ile dürbün ve kamera rolü oynayacak şekilde bağlantısını içeren konuda bir paylaşım yapacağım. Burada paylaştığım resim ve kısa makale İngiltere de yayımlanan bir havalı tüfek dergisinin bu ayki sayısından alınmıştır..Metni Türkçe'ye çevirmek isterdim ama hem buna zamanım yok hemde orijinal kalmasının daha uygun olacağını düşündüm.. Bu konuya ilgi duyan kardeşlerimin yararlanmasını temenni ederim..

[Resim Engellendi: http://i.hizliresim.com/ydbkX9.jpg]

:thumbup: g;$i Air Arms S510 XTRA FAC .22 5.5mm Walnut + HAWKE SIDEWINDER SF 6-24x56 SR PRO IR

:thumbup: g;$i Weihrauch HW97 KT .22 @ Hawke Nite Eye Digital 6-24X50 SR12

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen BÜLENT1962 ().

• Bu androidlerin yapmayacagı sey yok,s3 ün chrono olarak kullanıldığını gördüm,yüklenen uygun programlarla

"Söylediğini düşünmek,düşündüğünü söylemekten daha zordur"
    "Yüksekten düşenin canı daha çok acır"
    agt

Daystate Airwolf Mct Tactical 5.5-zeiss conquest 5*20-50 s;,s
    hatsan mod 125 sniper vortex-SATILIK
    +;tuftabV#

• Bu androidlerin yapmayacagı sey yok,s3 ün chrono olarak kullanıldığını gördüm,yüklenen uygun programlarla

S3 olması sart deü,ş chrono connenct isimli uygulama ile bütün androidlerde dogru ayar ile güzel sonuclar yakalıyor

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:
    Gamo Black FUSION 5.5mm+Hawke Sport HD 3-9x40

AİR ARMS S400 MPR FT 177.cal+Barska Sniper 10-40x50 GX2

• Android app ile alınan sonuçlar sağlıklı değil. Sadece sese göre hesap yapıyor.

• Teşekkürler Bülent abi faydalı bir konu..

İnteliscope adlı bir firmanın Android ve IOS platformu için ürettiği bir yazılım..Ayrıca yazılımla beraber telefonu tutan aparat beraberinde satılıyor..Normal sürümü 99 dolar pro sürüm 129 dolar..Harici olarak özellik ve reticle tiplerini satın alabiliyorsunuz..Gps özelliğinide bünyesinde barındırıyor yazılım..

[Resim Engellendi: http://www.blogcdn.com/www.engadget.com/media/2013/06/inteliscope.png]

Hayatta daima gerçekleri savun! Takdir eden olmasa bile, vicdanına hesap vermekten kurtulursun...Che Guevara

• Android app ile alınan sonuçlar sağlıklı değil. Sadece sese göre hesap yapıyor.

söyle diyim dogru ayar ile 10 fps net fark yaptı hem chronodan ölçtüm hemde telefonla yani aynı anda net 10-11 fps fark yapıyor fazla bir fark değil tabi ft veya yarısmalar veya regülator ayarı için güvenilir değil ama evde veya chronosu olmayanlar için yeterli

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:
    Gamo Black FUSION 5.5mm+Hawke Sport HD 3-9x40

AİR ARMS S400 MPR FT 177.cal+Barska Sniper 10-40x50 GX2