JSB Exact King 6.35 mm 25,4 gr 13 Lira

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba

Bugün buradaki bir av bayisine jsb 5.5 pellet sormaya gittim elinde 5.5 olmadığını sonra geleceğini ama gününün belli olmadığını söyledi. Fiyat sorduğumda kutusunun 13 Lira olduğunu söyledi ve ben şaşırdım elinde 6.35 vardı kutuyu açıp inceledim peletler gayet güzel ve çapaksız ama yinede fiyat o kadar düşük olunca içime bir kuşku düştü. Malum bu aralar fazla sahte peletle karşılaştık acaba bunlarında sahte olma ihtimali varmidir nasıl anlayabiliriz bunu.

Webley Raider 10 Lw .22 cal.

Walther 3-9×40

• fotoğraf çekersen ve yüklersen bizde bakarız. g;$i

Köksal 26.05.1984
    ANKARA A Rh (-)

ankarateam.png

• özel küçük kutular olmasın 50 li 100 lü ... gibi

• Yerel av bayilerinde bazen böyle hesaplı ürünler denk gelebiliyor. Güncel fiyatlardan değilde eski fiyatlardan satıyorlar. Muhtemelen yeni ürünler gelince fiyatları günceller.

• Güzel fırsat, inşallah alırsınız.

• İnşallah ama toptancisindada yok ne zaman gelir bilmiyorum dedi gelse isteyenler için alıp gönderirimde ama avc hocanında dediği gibi fiyat güncellemezse iyi olur.

Walther 3-9×40

• Parasını göndersem benim için 5 -6 kutu alıp yollayabilirmisin ?

• Parasını göndersem benim için 5 -6 kutu alıp yollayabilirmisin ?

Abi gönderirim tabi ama şuan elinde sadece 6.35 varmış 12 kutu hangisinden lazım sana ? 5.5 mi 6.35 mi ?

Walther 3-9×40

• Tamam abi alır gönderirim ama istersen önce bir kutu al dene bi memnun kalırsan sonra yine alıp gönderirim ?

Walther 3-9×40

• 6,35 için ben de 1-2 kutu talip olabilirim fiyatı hakikaten güzel. Özelden av bayinin adını yada iletişim bilgilerini varebilirseniz sizi de yormamış oluruz.

Weihrauch HW 97 kt Thumbhole * V-Mach
    Hawke Panaroma IR 4*12-50 AO
    Hawke Panaroma EV 4*12-50
    Dan Wesson Revolver 6'' Silwer
    Umarex Tanfoglio Witness 1911 Full Metal
    Sumatra Reservior 6,35 Lever Action. (Ex.)

• İnternet sitesi varmı bilmiyorum istanbul Bağcılarda bir bayi suan elinde 4 kutu var sanırım 12 kutuydu 8 kutuyu esayar07 nickli abimiz için aldım.

Walther 3-9×40

• Erdem dostuma teşekkür ediyorum benim için gitti aldı, yarında kargoya verecek.
    Ellerine sağlık.

• Rica ederim abi bi faydam dokunduysa ne mutlu bana. Ben herkese faydali olmasını isterdim bu fırsatın adamla konuştuğumda çoklu alım olduğunda
    5.5mm bile getirebilicegini söyledi ama herkesin bildiği güvendiği aldığı yerler var sanırım gerek yok.

Walther 3-9×40

• çok ucuzmuş,.. enteresan.. yarı yarıya.. 8o ; harhalde satamayınca düşük kar marjı ile elindekileri çıkartmak istemiştir..

• Abi adam toplu şekilde almak istersek yine temin edebileceğini söyledi yani elinde kalmakla alakali değil bu adam az kâr ediyo sanırım o sadece.

Walther 3-9×40

• Çok uygun fiyat.. Topran fiyatına 10 kutu aldım 17 liradan...

Theoben Raw HM1000X 0.25 cal.
    Benelli Vinci Black Synetic
    Mke çifte 71cm 12 cal. Kaval Namlu
    SAUER 202 7mm Remington magnum