Kaliteli kamp çadırı.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba hobidaşlar ben bir çadır almayı düşünüyorum en fazla iki kişi kalırız ama rahatlık açısından 4 veya 6 kişilik olmasını istiyorum. Sitelerde binbir türlü her fiyata var ama insan görmeden güvenemiyor işte. Almadan önce siz hobidaşlarada danışmak sormak istedim. Bna önerebileceğiniz 4 veya 6 kişilik kullandığınız ve kalitesi iyi olan çadır veya marka varmıdır acaba. Yorumlarınızı bekliyorum. Saygılar.
    (Konuyu doğru yere açmadıysam özür dilerim)

ZORAKİ ultra hp-01 (5.5 mm)
    HATSAN- at44 wx-10 long LW + UTG Leapers 6-24X50+ EVRENSEL bipod + medaratör + 6lt 300bar scuba
    HATSAN-mod 125 sniper + optima 3-9x44E + sports match dm60 dampa
    HATSAN-mod70 + optima 3-9x32
    HUSAN - Yarıotomatik Şarjörlü av Tüfeği ( 12 cal )
    SAFİR T14 Yarıotomatik Şarjörlü Av Tüfeği ( 36 cal ) + 1x30 Reddot

• Hangi şartlarda kullanacağınıza ve bütçenize göre değişir nasıl birşey olacağı. Decathlon' da idare eder türden bir çadır gördüm 2 gün önce. Kurulmuş vaziyette sergliyorlar bir bakın bence. Yok ben bu işe iyi bütçe ayırdım diyorsanız marka olarak Vaude tavsiye ederim.

Air Arms S510 Xtra Fac .22"
    Hawke 8,5-25*42
    Gamo CFX Royal .17"
    Hawke 3-9*40
    Yıldız SPZ-ME
    Dräger 6 Lt 300bar

• Bu mevsimlerde kullanıcam balıkta deniz kenarında faln. Cok fazla pahalı olmasına gerek yok . Decathlonda fiyatlar hep degerinin ustunde oluyo deniyodu ama yinede bi ugrayacagim tesekkurler.

ZORAKİ ultra hp-01 (5.5 mm)
    HATSAN- at44 wx-10 long LW + UTG Leapers 6-24X50+ EVRENSEL bipod + medaratör + 6lt 300bar scuba
    HATSAN-mod 125 sniper + optima 3-9x44E + sports match dm60 dampa
    HATSAN-mod70 + optima 3-9x32
    HUSAN - Yarıotomatik Şarjörlü av Tüfeği ( 12 cal )
    SAFİR T14 Yarıotomatik Şarjörlü Av Tüfeği ( 36 cal ) + 1x30 Reddot