fişek ömrü

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • arkadaşlar av fişeklerinin mmrü varmıdır? 15 yıl beklemiş fişeklerden hayır gelirmi?

• bilgisi olan varsa hem av fişeği hem tabanca mermisinin ömrünü cevaplarsanız iyi olur arkadaşlar.

8)

• Kaliteli bir tüfek fişeğinin ömrü rutubetsiz nemsiz ortamda güzel bir şekilde muhafaza edildiği zaman 10-12 sene bir şey olmaz ama kalite faktörü önemlidir.babamla kullanırken 1 senelik fişeklerin bile patmadığına şahit oldum sonuçta ne kadar para okadar kalite

AT44 WX-10 long LW Bushnell 6-24x50 aoeg ;tufey#
    6 lt 300 bar Drager
    Hatsan mod 75 optima 4*20 ;avci;

Bu gün ALLAH için ne yaptın...?

• rotweiller bp winchester remington ve aklıma gelmeyen birçok avrupa fişeğe sahip olarak söylüyorum. tetikçi 52 hocam sonuna kadar haklı ve bu fişekler hemen hemen bizde bi 18 yıldır var. açıkçası patlamıyanına denk gelmedim kaliteli oldukları için ama yerli fişek kullanmadığım başka bişey söyleyemiyecem.

• patlamama sorunu haricinde herhangi bir sıkıntısı olabilir mi acaba?yaralanmalara sebebiyet verme gibi.durduğu yerde patlama gibi.tabi sizinde belirttiğiniz gibi öncelikli koşul uygun ortamda saklanması.

8)

• Babamın 1953 yılında USA'dan getirdiği 12 ga av fişeklerininin bir kısmını geçenlerde kullandım. Patlamayan çıkmadı :)

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• yanlış hatırlamıyorsam 2. dünya savaşında rusların yaptıgı ak tüfekleri ve mermileri bulunmuştu ve halen mermiler ateşlenmekte sorun yasamaktaydı bir belgeselde görmüştüm tam hatırlamıyorum adını son's of guns kaliteli fişekler neden ateşlenmesin uygun sartlarda saklandıgı sürece

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:
    Gamo Black FUSION 5.5mm+Hawke Sport HD 3-9x40

AİR ARMS S400 MPR FT 177.cal+Barska Sniper 10-40x50 GX2