hawk dürbün

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • hılal avdan almıs oldugm hawke 3 9 40 mildotlu durbun ayarını sıfrlamasını yapana kadar öldüm arkadslar ,, adamlar ayar yerlerını yanlıs monte etmiş ,kafayı yıyordum tam bır gunum gıttı ,hawkw gıbı bır marka bıle hata yapıyor ,yukarı asagı ayar yerını yan tarafa montelemiş sag sol ise ustte , düşüne düşüne kafayı yıyodum ben hawkw böle hata yapmaz bu böyledır dıye ayar yapmaya calıstıkca jersey tersıne gıdıyor baktım olmuyor ,bırde dıger durbunler farklı bu farklı demekkı deyıp ugras allah ugras :) neyse cözdük allahtan bilgilendirme acısından paylaşmak istedim

• aslında mantık olarak aynı olması gerekmiyor mu? sağ sol ayarı yukarı aşağı ayarı ile yer değiştirse bile aynı görevi yapmıyor mu?

Hatsan Mod 125 Camo
    Daisy Powerline 008 £tabanxalı$
    AT44 Tacticak Long LW
    Hill Pompa (SATILIKTIR 300TL) ;director;
    Sıradaki 6 LT Scuba ;)

• murat kardesim ben galıba yanlış anlattım ,nasıl aynı görevi yapıyor ? Şimdi normal dürbune gore yantaraftakı sag sol clık ayarı ,usttekıde asagı yukarı ayar ,, bunda yan tarafa sag sol ayar clık dugmesının ıcınde L harfyazan belirteci uste koymus,dolayısıyla al t ust ayarı yapayım derken aslında sag sol ayarı yapıyormusum ,,,, sonra o belırteclerı söküp yer deyiştirdim akalım yarın ınce meçet sıfırlaması yapcam nasıl olcak

• Sadece işaretler yani "up-Down veya Left-Right" ifadeleri mi yanlış monte edilmiş yoksa döndürme yönleriyle ilgili bir yanlış mı var acaba?

• üzerindeki yazılara göre hareket ederseniz haklısınız. yani left right ayar vidaları yukarıya doğru bakıyor ama up down görevi görüyor, sol tarafa bakan up down turretleride left right görevi görmüş oluyor.
    ama dediğiniz gibi kafa karıştırır. sorun çözülmüş, ama bilgilendirme güzel. dikkat edilmezse arızalı diye iade eden bile olabilir :)

Hatsan Mod 125 Camo
    Daisy Powerline 008 £tabanxalı$
    AT44 Tacticak Long LW
    Hill Pompa (SATILIKTIR 300TL) ;director;
    Sıradaki 6 LT Scuba ;)

• bu arada hawke harbiden kusursuz,,, 75 metre atıslarında 3 9 40 olmasına ragmen yeterli ve cok berraktı ,,,kalite bariz belli

• Soldier532 nickli sayın arkadaşım, belirttiğin hata bir dürbünde olmaması gereken çok çok amatörce bir hata ve HAWKE şirketi bunu bilmeli.. Bence ( eğer lisan düzeyiniz uygun ise) bu konuyu fotograflarınıda ekleyerek direkt ABD HAWKE'ye E-maille iletin. Kesinlikle ilgilenirler, son derece ciddi bir şirket.

:thumbup: g;$i Air Arms S510 XTRA FAC .22 5.5mm Walnut + HAWKE SIDEWINDER SF 6-24x56 SR PRO IR

:thumbup: g;$i Weihrauch HW97 KT .22 @ Hawke Nite Eye Digital 6-24X50 SR12

• merhaba arkadslar ,bugun ınce memet 25 ve 27 graın denemelerım sonucu durbun sıfırlama ayar clık yerlerınınde tersıne calıstıgını uzulerek görmus bulunmaktayım hawke gıbı bır durbunde ınanılmaz bır amatorluk ,hadı yan ayar ıle ust alt yanlıslıkla takıldı dıyelım ,yan ayarı left sol yone almak ısterken tam tersı oldu ,up yonunde cevırıp uste almak ıstedıgm ayar alta kayıyor böyle amatörlük sırkecı de satılan cakma cın durbunlerınde bıle yok ,hatta mod 125 ın üstendekı bile daha iyi,,bayagı moralım bozuldu pompada arıza yaptı,yukarı cıkmıyo ,heralde hatsana gıtmesı lazım ,ama sevındırıcı haberde var tum hobıdaslarıma söylüyorum ıncememet 25 ve 27 graın dehset derecede btye uyumlu denemeyen varsa duyrulur ,bırde dıananın 21 graın dıabolo baracudası enfes ,,hn yı aratmıyor arkadslar ,ızının bıtmesıne 2 gun kala pompa arızası benı uzdu ,hobıye maalesef ara verecez ,bugunluk deneyımlerım bunlar arkadslar , hoscakalın

• bulent bey ugrassak ne olacak ? Demem asla ,amaa,,, surda 7 gun ızne cıkmısız zaten durbunle sacma 4 gunde geldı beyler sacmaları eksık yolladılar ,gerı yollasan ne ?? Olan bana olacak ,,,,