Mod 99 L.E norica pellet denemesi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Abilerim,kardeşlerim bu pazar seçim dolayısıyla izinliydim.Atışa gitme imkanı buldum.Afyonda pellet bulma sıkıntısı çektiğim için.Bir av bayisinin tavsiyesi ile norica marka pellet denedim.Sonuçları sizlerde görün istedim

Haftaya yine aynı konu üzerinden Krm ultra Dome pelletlere yaptığım grupman ve tahribatları paylaşmak istiyorum sizlerle.Jsb pelletler kargo ücreti ile tuzluya denk geldiği için böyle bir yola başvurdum.Güzel bir pellet yakalar devamınıda getiririm inş.Sizinde görüşleriniz benim için önemli tabi

Kağıda yaptığım atışlar 30 metre.Tenekeye yaptığım atışlar 25 metre civarıdır.dürbün sıfırlaması yaparken yakaladığım grupmanlardır.Biraz acemi işi ama idare edin artık :) Yavaş yavaş sizler kadar usta oluruz bizde inş :)

Hatsan Mod 99 Limited Edition .22 cal :thumbup:
    Optima 3-9/44e dürbün
    Yatagun Dampa
    :thumbup:
    Crosman M4 .177 cal 8)

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen halilcirit03 ().

• Konuyu açalı 4-5 gün oldu kimsenin mi ilgisini çekmez ya :) Demek ki krm pelletlerin sonuçlarını yayınlamaya gerek yok :)

Optima 3-9/44e dürbün
    Yatagun Dampa
    Crosman M4 .177 cal 8)

• Hatsan Mod 99 kullanıcısı olarak testlerinin devamını beklerim.

Hatsan Mod99 LE 5.5 mm + Optima 3-12x44AOE

Hatsan Mod 135 QE 5.5.mm + ?

Hatsan Galatian 5.5 mm + ?

Zoraki HP 01 Ultra 5.5mm + Stoeger 4x32
    Webley Patriot 1. nesil 5.5 mm + Tasko 3-9x40E

• Ellerinize sağlık hocam :) Gerçekten güzel sonuçlar ortaya çıkmış :) Ben size ısrarla JsB denemenizi öneriyorum.. Çok güzel sonuç alırsınız ...
    İsterseniz benim eski konularımada bakabilirsiniz ...

****Hatsan Bt65 RB-W LW .22****

****Kral Arms Puncher Pro .22****

****Hatsan Mod 25 Special Edition .177****

İnsanın daha iyisini isteme arzusu bitmediği müddetçe, elinde ne varsa hepsi emanettir ona...

• emeğine sağlık devamını bekleriz fikir edinmiş oluyoruz :thumbup:

Hatsan Striker Edge .22 / Zoraki HP 01 Ultra .177 / SA Jericho 941 / Crosman 1077

Hatsan AT44 / Webley Raider 10 / Hatsan Mod 85 Sniper / Hatsan Mod 99 / Hatsan Mod 25 Supertact / Stoeger x20 / Remington AirMaster 77 / Gamo P900 / Gamo PT80 / SMK P17 / Walther ppk

• Teşekkür ederim değerli yorumlarınız için. Jsb pellet deneme şansım şu an için yok.Ekonomik sıkıntılarımı atlattığımda deneyeceğim. Krm pelletleri bugün Av bayisine getirttim.Pazar günü keyifli bir gün beni bekliyor :)

Optima 3-9/44e dürbün
    Yatagun Dampa
    Crosman M4 .177 cal 8)

• Dürbünü dampa ile mi bağladınız? Gerçekten güzel atışlar bende yeni başlamış bir mod99 kullanıcısıyım fakat daha bu kadar başarılı sonuçlar alamadım dürbünlü yada dürbünsüz :/ Şimdilik iki üç hafta kadar ara verdim ama bakalım dönüşte neler yapacağız. Pellet denemelerinizi takipteyim jsb zaten denenmiş etkisi ispatlanmış diğerlerini deniyor olmanız çok yararlı kanaatimce. Paylaşımlarının devamını bekliyorum :)

"Güzel gören güzel düşünür, güzel düşünen hayatından lezzet alır." (Bediüzzaman Said Nursi-Mektubat)

• Dürbünüm dampa ayakla bağlı. Bende jsb'ye alternatif pelletler deniyorum. Krm pelletlerle 20 kadar atış yaptım dün.Bence hiç bir sıkıntısı yok en azından ilk 80 90 metrede sorunsuz diyebilirim.Sonuçlar,tahribat ve grupman için haftasonunu bekleyin :)

Optima 3-9/44e dürbün
    Yatagun Dampa
    Crosman M4 .177 cal 8)

• Beklemedeyiz, iyi atışlar :)

"Güzel gören güzel düşünür, güzel düşünen hayatından lezzet alır." (Bediüzzaman Said Nursi-Mektubat)