Hatsan Bakım

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba abilerim hatsan mod 85 sniper tüfeğim 400-450 atış oldu kendim temizlemekten korkuyorum silahı bakım için nereye vereyim kendi yerinemi bide kendi yeri nere sölerseniz sevinirim

((SATILIK)) Hatsan Mod 85 Sniper(4.5)

• En mantıklı ve güvenilir olanı Hatsan'a göndererek bakım yaptırmandır.. Kutusuna koy, faturanın 1 nüshanısıda ekle ve üründe neler yapılmasını istediğini yaz Yurtiçi Kargo ile gönder..

bunun sana maliyeti 20-25 tl olacaktır diye düşünüyorum.. A'dan Z'ye komple bakımdan geçer tüfeğiniz..

HATSAN SİLAH SANAYİ

İzmir - Ankara Karayolu 26. km. No. 289

Kemalpaşa 35170, İzmir

Tel: 0 (232) 878 91 00

• her atıştan sonra makina yağı sürülmüş bezle görününen tüm metal kısımları sil canın istediği zamanda bi parça ince bezi kalın misinaya bağla namlunun içinde aşağı yukarı gezdir namlunun içi temizlenir arasırada kundaktaki vidaları kontrol et gevşemişlerse sık kısa vadede yapacağın bakım bu
    eğer tüfeğinin gücü bariz şekilde azalırsa ki bu benim önceki tüfeğim stoeger x20 de 3000 atıştan sonra oldu yada arızalanırsa hatsan a bakıma yollarısın

Hatsan Striker Edge .22 / Zoraki HP 01 Ultra .177 / SA Jericho 941 / Crosman 1077

Hatsan AT44 / Webley Raider 10 / Hatsan Mod 85 Sniper / Hatsan Mod 99 / Hatsan Mod 25 Supertact / Stoeger x20 / Remington AirMaster 77 / Gamo P900 / Gamo PT80 / SMK P17 / Walther ppk

• saolasınız abiler asil abi bi güçsüzlük yok sadece iyi bakmak istiyoruö dediğinide deniycem ama zor olmazmı

• Peki Hatsana göndersem ne kadar ücret bide nerde bura sölermisiniz