Mod 99 L.E Krm pellet denemesi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Evet Abilerim kardeşlerim.Bu haftasonu yine iznin tadını çıkardım. Keyifli atışlardı.Krm pellet kullandım atışlarda.Sanırım abartısız 300 tane saçma gitmiştir.Gelelim pelletler nasıl sorusuna.Açıkçası çok isabetli pelletler diyemem.5 saçmadan birinde kusur var.Hiç alakasız yerlere gidebiliyor saçmalar.Ancak biraz pelletlerin dilini çözdükten sonra güzel grupmanlar çıkmaya başladı.Pelletle kullanılabilir.Ama söylediğim gibi çok iyi değiller.Bir kere Norica pelletlerde yakaladığım isabet yok.Jsb 13 grain ile karşılaştırmayın bile. Ama fiyatı çok iyi.250 adetlik kutu 7.5 tl. Bunlarda yakaladığım grupmanlar.Atışlar 25 metre civarına yapılmştır.

Hatsan Mod 99 Limited Edition .22 cal :thumbup:
    Optima 3-9/44e dürbün
    Yatagun Dampa
    :thumbup:
    Crosman M4 .177 cal 8)

• Grupman fotoğraflarına hasret kaldık forumda :) Yalnız biraz tüfek, doğa vs. fotoğrafları da eklersek daha güzel olur. Pelletlere gelince fiyatına göre fena değil gibi. Yerli üretim olduğunu yeni öğrendim. Standardı yakaladıkça daha iyi sonuçlar gelecektir.

• Fotoğrafları güzel bir slayt gösterisine çevirmeyi düşünüyorum.Videolarla birlikte.Foruma güzel bir içerik geliyor yani :) O yüzden fotoları şimdilik açık etmek istemedim :) Pelletler fena değil evet ama yinede bir jsb tadı yok.Ama tahribatları çok güzel kesinlikle

Optima 3-9/44e dürbün
    Yatagun Dampa
    Crosman M4 .177 cal 8)

• Pazar gününe yeni bir pellet denemesine daha hazır mıyız sayın forumdaşlar :)

Optima 3-9/44e dürbün
    Yatagun Dampa
    Crosman M4 .177 cal 8)

• Kendi çapımızda bişeyler yapıyoruz abi ya :)

Optima 3-9/44e dürbün
    Yatagun Dampa
    Crosman M4 .177 cal 8)

• Nasıl düzenli şekil çıkmış öyle :) gerçi nimetle şaka olmaz da sen bildiğin doğramışsın afiyet olsun :)

"Güzel gören güzel düşünür, güzel düşünen hayatından lezzet alır." (Bediüzzaman Said Nursi-Mektubat)

• Bu pellet ler sağlığa zararlı maddeler içermiyor mu arkadaşlar. halilcirit03 bence pellet içinden geçip gitmiş olsa bile onu yememeliydin. Tüm pellet markaları ürünlerine aşağıdaki gibi bir uyarı yazısı koyar. Sağlıklı bir yaşam sürmek istiyorsak bence böyle risklere girmeye gerek yok.

LEAD AIRGUN AMMUNITION CONTAINS A CHEMICAL KNOWN TO THE STATE OF CALIFORNIA TO CAUSE CANCER AND BIRTH DEFECTS (OR OTHER REPRODUCTIVE HARM). DO NOT INHALE DUST OR PUT PELLETS IN MOUTH. WASH HANDS AFTER HANDLING.

Uyarı! KURŞUN AirGun MÜHİMMATI Kanser ve doğum defektlerine (veya diğer üreme) Neden olan ve CALIFORNIA DEVLETİ İÇİN BİLİNEN bir kimyasal içerir. Tozunu solumayın ve ağzınıza koymayın. Kullandıktan sonra ellerinizi yıkayın.

• Forumda biryerlerde kurşunun etkileri ile ilgili bir konu olacaktı kesinlikle haklısınız

"Güzel gören güzel düşünür, güzel düşünen hayatından lezzet alır." (Bediüzzaman Said Nursi-Mektubat)

• Kurşunları önceden yıkıyorum zatende :) Bir kerelik bi olaydı.Tekrarlamam uyarınız için Teşekkür ederim

Optima 3-9/44e dürbün
    Yatagun Dampa
    Crosman M4 .177 cal 8)