hatsan mod 125

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba
    Uzun araştırmalarım sonucunda Hatsan mod 125 Th 5.5 cal bir havalı tüfek aldım.
    Hatsan mod 125`lerde olan dürbünün ayar tutmamasına dampa ayak ile çözülebileceğini araştırmalım sonucunda öğrendim.Fakat ben ögrenciyim ve tüfeğin borcu bitmeden dampa almayı uygun görmedim.
    Tecrübeli hobidaşların Dampa görevi görecek yani dürbün ayarini bozmamasini sağlayan bir şey istiyorum.
    Saygılar...

Hatsan mod 125 th 22 cal.
    Hatsan mod 125 th camo 22 cal.
    Stoeger x20 22 cal.
    Zoraki Hp 01 Ultra 177 cal.
    Optima 3x9x40 E
    ;tacli#

• Mod 125'te iki adet Bushnell dürbün dağıtmış bir kullanıcı olarak: Dampa alana kadar gez-arpacık ;)

Falcon Prairie Bm .22 - Vector Optics Colossus 10-40x50
    Zoraki HP-01 Ultra .17
    Hatsan Mod 125 Sniper Vortex .22 - Optima 3-12x44

• hayırlı olsun tüfeğiniz, ama yeni aldıysanız dampa bile korumayabilir mod 125'in üstündeki dürbünü, bir müddet dürbünsüz kullanın tüfek bi kendine gelsin önce..
    sonra herşey olur gider, acele etme ;)

• Tüfeği yeni aldım derken 5 gün oldu ve 850 pellet attım.

Hatsan mod 125 th 22 cal.
    Hatsan mod 125 th camo 22 cal.
    Stoeger x20 22 cal.
    Zoraki Hp 01 Ultra 177 cal.
    Optima 3x9x40 E
    ;tacli#

• Hayırlı olsun güle güle kullan. 4x20 bir dürbün alırsan 20 lira filandır, seni dampa alana kadar idare eder. 50mt ye kadar şişe filan vurabilirsin. Azcikta olsa dürbunle atış istegini tatmin eder. Ben öyle yapmıştım. Dampa alana kadar kendi dürbününü hiç takip kullanmadım