İki Kıta Buluşuyor

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Değerli Üyelerimiz;

Hobiseverlerimizin birbirinden uzak kalması neticesinde şehrimiz adına yeni bir takım kurmaya karar verdik bir çok hobi tutkunu arkadaşımızı bir arada toplayarak etkinlik,organizasyon,atış,eğlence,piknik,kamp vs gibi aktiviteleri gerçekleştirmek için bir çatıya ihtiyacımız vardı bu vesile ile iki kıtayı bir araya getiren BOSPHORUS TEAM fikri doğdu..İstanbul'da ikamet eden hobi tutkunlarımız arasında yeterli koordinasyon sağlanmadığı için takım olarak gruplaşma değil kucaklaşma fikrini benimsedik bu adımdan yola çıkarak şehrimizde güzel aktiviteler yaşamak için kapımız herkese açıktır.

Hayatta daima gerçekleri savun! Takdir eden olmasa bile, vicdanına hesap vermekten kurtulursun...Che Guevara

• Hayırlı olsun nasıl katılıyoruz bu takıma peki şartlar nelerdir

• Hayırlı olsun nasıl katılıyoruz bu takıma peki şartlar nelerdir

Sağolun,teşekkürler..

Nickinizi ve isminizi takım listesine ekliyoruz bunun haricinde herhangi bir şartımız veya kriterimiz yok..

Hayatta daima gerçekleri savun! Takdir eden olmasa bile, vicdanına hesap vermekten kurtulursun...Che Guevara

• Official Post

Zaman içinde herkesin katılımı ile oluşturulan atış alanı kullanım kuralları çerçevesinde bir intizam düzen oluşturulur.

FX Revolution .22 - AirArms S410 .22 - Samyang Recluse .357 - Samyang Sumatra 2500 .25
    Weihrauch HW100 .22 - Weihrauch HW50 .177 - Weihrauch HW35 .177 - Diana Mod52 .22
    Diana Mod48 .22 - Diana Mod250 .177 - BSA Mercury .177 - Gamo Stutzen .177
    Gamo CF20 .177 - Webley Patriot .22 - Webley Longbow SE .177 - Benjamin Mod392 PA .22
    Daisy Powerline 917 .177 - Nightstalker NS1200 .177 - Smith Wesson Revolver .25

Forum Kuralları
    Foruma Yeni üye oldum, öncelikle hangi bölümleri incelemeliyim ?

• Takımımızda yer almak isteyenlerin pm göndermeleri yeterlidir..

• Abim hayırlı olsun.Ne yalan söyleyim İstanbukdany böyle yeni bir takım.çıkacağını tahmin etmiştim.
    Ft müsabakalarına katılmayı düşünüyormusunız?
    Çizginiz nasıl olacak takım olarak?

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56

• Abim hayırlı olsun.Ne yalan söyleyim İstanbul'dan böyle yeni bir takım çıkacağını tahmin etmiştim.
    Ft müsabakalarına katılmayı düşünüyormusunız?
    Çizginiz nasıl olacak takım olarak?

Sağolasın Togay abi.

İlk etapta takımımızın oluşması için gerekli çalışmayı yapacağız..Her türlü aktiviteye açığız Ft konusunda tecrübemiz yok değerli büyüklerimizin iştirakiyle bu yoldada adımlar atılabilir..İstanbul gibi bir metropole yakışır biçimde herkesin yararlanabileceği atış alanı için gerekli araştırmalarımızı tamamlayıp başvuru yapacağız normalde pek çok atış yapılabilecek mekanlar mevcut ulaşımı her iki kıtadan rahat olacak bir konum arıyoruz..

• Çok güzel bir proje fakat ismi bir Türk takımı için çok yabancı geldi bana. Tüfeğimi İstanbul'a götürme fırsatım olursa bende katılmak isterim.

"Güzel gören güzel düşünür, güzel düşünen hayatından lezzet alır." (Bediüzzaman Said Nursi-Mektubat)

• Oldukça güzel olmuş ellerine sağlık kaan abi inşallah arkadaşlar arasında yer ve mekan konusunda ulaşım bakımından sıkıntı çekmeyiz çalışmadığım taktirde ulaşımda problem olmazsa her zaman takımda yer almak isterim tekrar camiamıza hayırlı olsun.

AT44 WX-10 long LW Bushnell 6-24x50 aoeg ;tufey#
    6 lt 300 bar Drager
    Hatsan mod 75 optima 4*20 ;avci;

Bu gün ALLAH için ne yaptın...?

• Çok güzel bir proje fakat ismi bir Türk takımı için çok yabancı geldi bana. Tüfeğimi İstanbul'a götürme fırsatım olursa bende katılmak isterim.

Ben de (bosporus) kelimesinin nereden geldiğini bilmiyordum. Kaynak : İstanbul Boğazı - Vikipedi

• Çok sevindirici bir haber. Emeği geçenlerin, geçeceklerin elleri dert görmesin.

Air Arms S400, Weihrauch HW50, Hatsan Mod70

anagram+1 oyunum Google Play Store ve Apple App Store'da yayında!

• Takım ismimiz Boğaziçi anlamına gelmekte her iki kıtayı birleştirecek bir isim ararken buradan esinlendim..

• Takım ismimiz Boğaziçi anlamına gelmekte her iki kıtayı birleştirecek bir isim ararken buradan esinlendim..

Abi wikipediada ki bilgilere göre: ''Bu sözcük inek ya da öküz anlamına gelen βος (bous) ve yol, geçit anlamlarına gelen πόρος (poros) adlarının birleştirilmesiyle türetilmişti. (Öküz yada inek geçidi.)'' İstanbul Boğazının ilk isimlerinden biriymiş.

"Güzel gören güzel düşünür, güzel düşünen hayatından lezzet alır." (Bediüzzaman Said Nursi-Mektubat)

• Oldukça güzel olmuş ellerine sağlık kaan abi inşallah arkadaşlar arasında yer ve mekan konusunda ulaşım bakımından sıkıntı çekmeyiz çalışmadığım taktirde ulaşımda problem olmazsa her zaman takımda yer almak isterim tekrar camiamıza hayırlı olsun.

Sağolasın Fatih kardeşim..

Lokasyon olarak her iki kıtadan rahat ulaşımın sağlanabileceği Ümraniye üzerinde duruyoruz ayrıca alternatif ve birden fazla mekan düşünüyoruz..

• Abi wikipediada ki bilgilere göre: ''Bu sözcük inek ya da öküz anlamına gelen βος (bous) ve yol, geçit anlamlarına gelen πόρος (poros) adlarının birleştirilmesiyle türetilmişti. (Öküz yada inek geçidi.)'' İstanbul Boğazının ilk isimlerinden biriymiş.

Mitolojik geçmişi ve manası önemli değil ayrıca Wikipedia'da yazan her şeye intiba etmemeni tavsiye ederim küresel dilde Dünya bu kelimeyi Boğaziçi olarak telaffuz ediyor..Buradan kontrol edebilirsin anlamlarını..

• Lokasyon olarak her iki kıtadan rahat ulaşımın sağlanabileceği Ümraniye üzerinde duruyoruz ayrıca alternatif ve birden fazla mekan düşünüyoruz..

İstanbul'a taşınasım geldi bak şimdi.. ne güzel çalışmalar bunlar.. :thumbup:
    hayırlı olsun, başarılar dilerim..

• Ferhat abi senin her zaman başımızın üstünde yerin var..

• Ferhat abi senin her zaman başımızın üstünde yerin var..

Allah razı olsun kardeşim, bunu dedin ya, bitirdin beni şimdi akşam akşam, vallahi..

Ne diyeyim ki size, yolunuz açık olsun, hatta bütün ft'lerin şampiyonluğu sizin olsun kardeşlerim.. ;tacli#

bu arada takımınızda fahri üye statüsü varmı ;)

• Allah razı olsun kardeşim, bunu dedin ya, bitirdin beni şimdi akşam akşam, vallahi..

Ne diyeyim ki size, yolunuz açık olsun, hatta bütün ft'lerin şampiyonluğu sizin olsun kardeşlerim.. ;tacli#

bu arada takımınızda fahri üye statüsü varmı ;)

Senin fikirlerin her zaman güzel abi fahri üyelerimizde olur hem bilgi akışı hem tecrübe paylaşım yönünden faydalı olacağı kanaatindeyim..