Mod 125 Sniper Vortex Tetik Ayarı

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Selamlar.
    Bu tüfek kısa zaman önce piyasaya çıkmtı ve artık hatrı sayılır kullanıcı sayısına ulaşmıştır diye tahmin ediyorum. Fakat kullanma kılavuzunda da bahsedilen tetik ayarı konusunda herhangi bir bilgi ne yazık ki verilmemiş. Bu konuya hakim olan ustalarımdan hem bana hem de benim gibi merak eden kullanıcılara yardımcı olması açısından bilgi verirlerse çok berhudar oluruz :)

1- Tetik ayarının amacı nedir?
    2- Nasıl yapılır?
    3- Atışlara ne gibi katkısı olur?

gibi temek soruları cevaplandırabilecek bir ustam var mı acaba? :)

Hat. Mod125 Sniper Vortex .22 cal.

Crossman 2100 .177 cal

• Tetik ayarı ile ilgili sormuş olduğunuz 3 soruya cevaben, 3 sayfa cevap yazacak üstatlarımız var bu forumda.
    Ancak bahsettiğiniz ayar Mod 125 ve türevleri türü silahlarda pek geçerli değil. Tetikten önce silahın kendisini ayarlamak lazım geldiğinden bence hiç kafanıza takmayın, dert etmeyin nasıl aldıysanız öyle kullanın yapın atışlarınızı.
    Emin olun çok uğraşıp tetiği ayarlasanız bile kendi kendine patlama riskinden tutunda, onun üstüne birde atışlarınız da bir şey farketmediğini görüp hayal kırıklığı yaşamayın.

• Çok teşekkür ederim. Fakat takdir edersiniz ki kullanmakta olduğunuz ürünün herhangi bir özelliğini bilmek-kullanmak ister her kullanıcı. Ben de bu özelliği merak edip ne işe yaradığı hakkında fikir sahibi olmak istedim. Ama yorumunuz ikna edici düzeyde, teşekkür ederim :)

Crossman 2100 .177 cal

• Çok teşekkür ederim. Fakat takdir edersiniz ki kullanmakta olduğunuz ürünün herhangi bir özelliğini bilmek-kullanmak ister her kullanıcı. Ben de bu özelliği merak edip ne işe yaradığı hakkında fikir sahibi olmak istedim. Ama yorumunuz ikna edici düzeyde, teşekkür ederim :)

yaylı silahlarda tetik ayarı tavsiye etmem sarsıntı olsun düşme gibi şeylerden dolayı kendini ateşleyebilir ama ben yine tarif edeyim tüfeği ters cevirdğiniz zaman tetiğin orda 2 tane vida vardır bir tanesi tetik ayarı için diğeri ise tetiğin yolu uzunlugu içindir kutudan cıkan ince alyan ile yapabilirisiniz

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:
    Gamo Black FUSION 5.5mm+Hawke Sport HD 3-9x40

AİR ARMS S400 MPR FT 177.cal+Barska Sniper 10-40x50 GX2

• bt 65 de değiştirdim tetik ayarını ve sonuç fabrikaya tekrar ayara gitti hertürlü sıkıntılı, kendi kendine tetik düşürme yapıyor bizzat yaşadım en son mekanizmayı kurmak için geri çektim ve tetik düştü sonuç namlu ağzında pellet sıkıştı fabrikaya gönderdim tüfek geldiğinde tetik ayarı ile oynamam gerektiği yazıyordu :D

• :D Geçmiş olsun abi :) fabrika sürecine girmek isteyeceğimi hiç sanmıyorum

Crossman 2100 .177 cal