at44 grupman

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

merhaba arkadaşlar.çektiğim videoyu sizinle paylaşmak istiyorum.at44 wx 10 lw 5.5mm ile yeni gelen jsb exac jumbo peleti denedim.ilaç gibi geldi bana :D .insanın attığını vurması bir başkaymış.çok az rüzgar ve yağmur vardı.çok iyi sıfırlayamadan çektim videoyu.videodan sonra biraz uğraşmamla birlikte çok daha iyi grupman yaptım.2. pelette ince mehmet 25 graindi.onu doğru düzgün deneyemedim.yağmur şiddetlendiğindende 2. videoyu çekemedim.setiskur 4 tur açıktı.bu ince memet için setiskuru nekadar açmak gerekir.50 metrede setiskur 8 tur açık.dürbünün dikey ayarını gidebildiği kadar yukarı çevirdim ( artı kıl aşşağı indi) yinede kafi gelmedi.yarın daha iyi bir video çekmeyi düşünüyorum eğer yağmur yağmazsa.
    herkese iyi günler.

hatsan at44 wx 10 lw 5.5
    optima 3,9x32

• Güzel paylaşım olmuş kardeşim uzun zamandır At 44 videosu izlememiştik dediğin gibi 50 ve 75 videolarını bekliyoruz

AT44 WX-10 long LW Bushnell 6-24x50 aoeg ;tufey#
    6 lt 300 bar Drager
    Hatsan mod 75 optima 4*20 ;avci;

Bu gün ALLAH için ne yaptın...?

• ellerinize sağlık..
    yanlış anlamadıysam aynı noktaya attığınız en fazla 2 pelet var galiba.
    bir dahaki atışlarınızda her grup için attıklarınızı aynı noktaya atarsanız bu sefer tüfeğin gerçek grupmanı görürüz,..

devamını bekleriz ;)

• teşekkü ederim.evet bazı hatalar yaptım.yarın telafi edip daha iyi bir video çekeceğim.havanın yağmurlu oluşu beni biraz etkiledi.aslında daha iyi mekanlarda vardı.işallah yarın güneşli olurda çok daha iyisini yaparım.

hatsan at44 wx 10 lw 5.5
    optima 3,9x32

• Sehpanin ustune yastik koymanizi tavsiye ederim.
    Ayrica Ferhat abinin dedigi gibi ayni noktaya en az 3 atis yaparak saglikli grupman yaparsiniz.

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• Sehpanin ustune yastik koymanizi tavsiye ederim.
    Ayrica Ferhat abinin dedigi gibi ayni noktaya en az 3 atis yaparak saglikli grupman yaparsiniz.

teşekkür ederim
    evet abi yarın dediğiniz gibi daha düzgün bir şekilde tekrarliyacağım.

hatsan at44 wx 10 lw 5.5
    optima 3,9x32