Fantezi AT44 Bullpup ;)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Bir kaç ay önce nasıl olur acaba dedim, ve ciziktirmeye başladım. 1-2 saatlik çalışma sonucu böyle birşey ortaya çıktı. Biraz fantezik oldu sadece :)

Ama yakında güzel bir sürprizle karşınızda olacağım inşallah.

• Ergonomi için kullanıp bakmak lazım. Geliştirme tamamlanınca çıkan ürün özgün olacağı için Hatsan'a verebilirsiniz.

• yeter biri durdursun bu adami ;)
    abi suprizi muhtemelen biliyorum bana supriz olmayacak ama soylemeyim de foruma surpriz olsun.
    turkiyede bundan once yapilmamis biseyi yapcaksin nasipse.

İsmail D.

bs,;s At44-w .22 reg. + AIM XPF 10-40x50 + Webley Tripump bs,;s
    ;kovboys; Zoraki Hp-01 Ultra .177 + Leapers Bugbuster 3-9x32 ;kovboys;

Firefox CB5 Camo Makaralı Yay -65-55 lbs
    Samick Polaris klasik yay -34 lbs

Camo hawk klasik yay-40 lbs(SATILDI)
    Hatsan MOD90 .22(SATILDI)
    Gamo Bull Whisper .177(SATILDI)

• ve beni aramayi unutmassan hep beraber nasil yapildigina sahit olacagiz.

İsmail D.

• Ellerine sağlık Serdar kardeşim oldukça hoş bir tasarım olmuş..Hobide böyle yenilikçi fikirlere ihtiyaç var tasarım yalın ve özgün hatlara sahip üstelik yanlış görmediysem diğer sıradan Bullbup'lara kıyasla tüp ve namlu hattı tamamen gizlenmiş fantastik bir şey çıkmış ortaya..Bu ürün için seri üretime hazır olmalısın..Diğer Bullbup'larda emanetmiş bir görüntü çizen pikatin ray bu tasarımda bütünleşik bir parçaymış hissi veriyor..

Hayatta daima gerçekleri savun! Takdir eden olmasa bile, vicdanına hesap vermekten kurtulursun...Che Guevara

• Yerli malı bobcat olmuş. elleriniz dert görmesin, çok güzel.

Zoraki ultra hp 01-2 0.177 cal.
    Umarex Nighthawk 4.5 Tactical

Diana mod 52 Superior 0,22 cal.
    Crosman pumpmaster 760 4.5 (Pellet&BB)

Vursan 7+1 y.otomatik(1996)

• Bunu şuan için üretme fikrim yok, zaten yarım bıraktım çizimini. Tasarım olarak kabzeyi ve uç kısımdaki kademeyi cold1911'den, ve üstteki yarığı beretta'dan esinlendim.

Bunun işlemesi ve tüfeğin montajı için düşünmüştüm, tek parça olarak yapmak mümkün görünmüyor, çünkü komple kapalı. Ya ortadan iki parça olacak sağlı sollu yada üst kısımdan uygun bi yerden bölünmesi lazım. Sağ sol olarak iki ye bölersek mümkün olduğunda içini boşaltılıp hafifletilir. Beğenen arkadaşlara teşekkürlerimi sunarım :)

• Herkese merhaba, yeni konu açmaya gerek duymadım. AirArms S510 & Hatsan AT44 için FT, Sporter kundak tasarımını bugün itibari ile tamamladım ve beğeninize sunuyorum. Kabzesi Steyr kabzesidir ve hafif yatıktır. Resimdeki sağ ele göredir, istenirse 2 tıkla sol ele çevrilebilir.
    Resimde görünen tüfek S510 dur.
    İnşallah bayramdan sonra işlemesini de yapacağız. Kundak bizim işimiz :) pardon çizim diyecektim.

Mesaj 2 düzenlendi, son düzenleyen sdelican ().

• Bu forumda bir yorum almak icin sadece popüler olmak biraz parası olması gerekiyor adamın galiba.

Zaten anca bakarsınız fotoğraflarıma. Varsa bir babayiğit, 3 boyutlu olarak çizsin, makinada yada nerde istiyorsa işlesin TEK PARÇA olarak.

O kadar zahmet, emek verdik sporter kundak yaptık sadece iki arkadaş like vermiş, o kadar konuyu görenlere rağmen, like eden arkadaşlara teşekkür ederim.

• sevgili kardeşim çalışmalarını merakla bekliyorum, ben hep at44 e regulor takıp,
    kuvvetini yüksek ayarlayıp, bu kuvveti çabuk bitirmesin diye var olan ufak tüpe ek olaraktan kundak kısmına şişman bir tüp takmayı hayal ediyordum. Zannedersem sen, bunun ilk çalışmalarına başladın bile, ardından kuvvet, takat vs işlerine de başlarsın. Mühim olan başlamak. Bu arada hevesini kaçırmak isteyen kişilere kulak asma. ( "Bu mümkün olsaydı, dünyanın büyük firmaları yapardı" gibi)

• tam olarak öyledeğildir ya.. belki kimse böylesini(bu kadar güzel olacağını) beklemiyordu, en son aklına bile gelmedi like'lamak ;) çokgüzel çizmişsin-tasarlamışsın.. ellerine sağlık..

• lütfen azmini yitirme.

Muvaffakiyet başlamanın neticesidir.

• Kundak meselesini sadece hobi olarak yapıyorum. Çizim işinde sınırım hayal gücüm kadar. PCP de mekanik geliştirme yani güc arttırımı, tüp, regülatör gibi operasyonlarda hiç bulunmadım. ama sayın falcone dediğiniz kundağa tüp yerleştirme işi çok çok zor bir iş de değil. evanix monster de yapılmış zaten. Gerekli olan oraya uygun bi tüp ve araya bakır boru ile bağlantı.belki ortaya çıkan yeni görüntüye uygun bir kundak tasarımı. Bir tek AT44 de valf ile tüp arasına eksta bi parça yapılması gerekir. Güzel fikir aslında, tüp ve AT44 üm olursa mutlaka deneyeceğim.

Benim işim zaten çizim, tasarım olduğu için azmimi hiç mi hiç kimse kaybettiremez, bunu da zaten biraz inat olsun diye yaptım. Kısmetse bayramdan sonra forumda ilk olacak bir görünümde işleyeceğim.

• abi kundaklari begenmeye butonlar yetmez.
    gonderinin like yapilmamasinin sebebi ya benim gibi opera miniden baglanipta buton goremeyenler yada kundaklari gorup kiskancligindan begenmeyenlerdir.

İsmail D.

• evet evani X monter de anlatmak istediğime yakın bir yapı var ama onun da kuvveti az. Üstelik bulpup değil. Heryerden rahatlıkla ve ucuza bulabileceğimiz bir silahı uygun fiyatlara bir canavara çevirmek, üstelik sabit kuvvetini bozmadan. Nasıl; iyi olmazmıydı.

muhtelif markalara tapanlar biraz şaşırırdı fakat bir süre sonra onlar bile alışırdı.

• Lamine tasarımın 3d ortamda tasarlanması. Muhtemel görünüm. Değiştirilebilir.

İşi ilmine göre yapmak lazım değil mi ? :D

• Çizim yapan arkadaşların eline sağlık .
    At44 için bullpup kundağı hatsanda çıkarıcaktı ,birkaç kere mesaj attım hatsana bu konuda .çalışma yaptıklarını zaman veremeyecekleri söylediler .Umarım kısa zamanda çıkarırlar

• ben de at44 için bulpup kundak ve dipçik ile tetik arasında kalan yere de bir tombul tüp eklemeyi düşünmüştüm, hem kış aylarında arabadan atabilmek hem de daha çok sabit atış mümkün olacaktı. Biri bir şeyler yapmaya başlamış işte ne güzel

• Ellerinize Sağlık, Allah kolaylık versin!

Zoraki HP01 Ultra .177

• Çizim yapan arkadaşların eline sağlık .
    At44 için bullpup kundağı hatsanda çıkarıcaktı ,birkaç kere mesaj attım hatsana bu konuda .çalışma yaptıklarını zaman veremeyecekleri söylediler .Umarım kısa zamanda çıkarırlar

Ellerinize Sağlık, Allah kolaylık versin!

teşekkür ederim.