MMM Mondial Mod.1938

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Bugün iki adet hurda sayılacak kondisyonda "MMM Mondial Mod.1938 Brevettata Cal.6mm" marka/modelli toplu ses tabancası aldım. Amacım bu iki tabancadan bir tane düzgün orjinal koleksiyonluk bir tabanca yapmak. Bu tamirat/tadilat işi ile ilgili aşamaları bu konu altına yüklemeyi düşünüyorum.

Henüz mermiyle deneyemedim. Mermileri "FLOBERT SES KAPSÜLÜ 6 mm." İşgören Av'da satılıyor, alıp deneyeceğim.

• Bu tamirat/tadilat projesine çocukluğumuzdan bir kapsül tabancasını da eklemiş bulunuyorum.

• Merakla bekliyoruz bakalım nasıl bir çalışma çıkacak ortaya :) Kolay gelsin...

"Güzel gören güzel düşünür, güzel düşünen hayatından lezzet alır." (Bediüzzaman Said Nursi-Mektubat)

• Teşekkür ederim. Bir takipçim olmasına çok sevindim.

• Ferhat hocam hoşgeldiniz. Bakalım inşallah sizlere mahçup olmam.

• Teşekkürler, hoşbulduk..
    niyetler güzel olunca; Rabbim de kulunu mahcup etmez hocam,.. g;$i

• 3. geldi :)

Hatsan Mod 99 Limited Edition .22 cal :thumbup:
    Optima 3-9/44e dürbün
    Yatagun Dampa
    :thumbup:
    Crosman M4 .177 cal 8)

• Baya takipçim oldu. Biraz aşamaları eklemek gerek artık.

• Şimdilik üç kişi yazdı ama daha cevap atmayan yada konuyu görmeyen birsürü takipçi olabilir :) her aşamanın fotoğraflı ve anlatımlı olması çok güzel olur size zahmet olmazsa

"Güzel gören güzel düşünür, güzel düşünen hayatından lezzet alır." (Bediüzzaman Said Nursi-Mektubat)

• Aynen katılıyorum abime. Heyecanlı bir çalışma olacak :)

Hatsan Mod 99 Limited Edition .22 cal :thumbup:
    Optima 3-9/44e dürbün
    Yatagun Dampa
    :thumbup:
    Crosman M4 .177 cal 8)

• aklıma takıldı benımde cocuklugumdan kalma bir tane full metal revolver tarzı mantar tabancası var hiç kullanmadım ama tetik sistemi calısmıyor bunun için bir tavsiyeniz var mı ? calısır duruma getirip denemek cok isterim

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:
    Gamo Black FUSION 5.5mm+Hawke Sport HD 3-9x40

AİR ARMS S400 MPR FT 177.cal+Barska Sniper 10-40x50 GX2

• aklıma takıldı benımde cocuklugumdan kalma bir tane full metal revolver tarzı mantar tabancası var hiç kullanmadım ama tetik sistemi calısmıyor bunun için bir tavsiyeniz var mı ? calısır duruma getirip denemek cok isterim

markası/modeli nedir?

• Tabancada sıkışmış bir somunu çıkarmak için dremel tarzı matkap kullanırken tabancaya zarar verdim. Somunu çıkartıp işe devam edeceğim. Sıkıntı yok. :)

• Hadi bakalım fotoğraflar gelmedi hala ama :)

• bulabilirsem marka ve modele bakicam evde aricam

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:

Revolver tarzı mantar tabancası hiç görmedim. Kapsül patlatan tabancalardan olmasın?

• evet kapsül patlatan türden bir türlü bulamıyorum :(