stoeger atac 25 metre grup

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar bayramda memlekette yaptım yeni atıyorum resmi gamo pro hunter kullandım 25 metreden yaptım atışları 4 atışlıktır idare eder :) çok fazla atış yaptım ama tek grup buydu gerisi hep şişe teneke ıvır zıvır artık ne bulduysam ona :)

• Zoraki Hp 01_2 Ultra 4.5mm :thumbup:;kovboys;
    • Barska Sniper 6-24X50 ir 2G :thumbup:;#taban^lm;s,S
    • Stoeger Atac Suppressor 5.5mm :sleeping:
    • Stoeger 4-16x44 AO :sleeping:
    • XCORTECH X3200 ;tufey#+;tuftabV#
  • çok güzel, bu atac sınırlarını zorlamazsan pcp tadında gruplar çıkarıyor anladığım kadarı ile..

çok başarılı tebrikler..
    Bu arada bu senin satılıklardaki tüfeğin değilmi, onuda bilelim öyleyse ona göre değerlendirelim ;)

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen valibey ().

• teşekkür ederim. evet abi satılıklardaki alet bu :) mesafeyi abartmadıkça çok güzel işler çıkarıyor :)

• bu arada gamo'da güzel sonuç vermiş, tekrar tebrikler.. hayırlı satışlar ayrıca ;)

• Bence çok iyi grupman olmuş 33 metrede Benjamin Marauder ile gamo ts22 , magnum , hunter denemiştim geçen yıl grupmanlar berbattı. Acaba silahamı bişey oldu derken imdada jsb 18 gr ve incemehmet 30 gr yetişti. JSB ile 10 saçma tek delik incemehmetle de 9 saçma tek delik biride 3 cm sola vurmuştuda rahat bir nefes almıştım.
    Ondan sonra bidaha jsb 18 gr den başka bir saçma kullanmadım.

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt
    6-25x56 Vector optics FFP Counterpunch
    10-40x50 Vector optics Sentinel

• teşekkürler, evet silah pelet seçtimi insan korkuyor bende ilk aldığımda bikaç farklı pelet denedim abuk sabuk sonuçlar çıktı ama jsb birde gamo pro hunter işimi gördü bi crosman deneyemedim aksuav ın paylaştığı krono incelemesinde en iyi sonucu crosman vermişti ama deneme imkanım olmadı daha :)