Zoraki HP-01 Ultra 4.5 mm 10 metre ayakta gez ile

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Son denemem sanırım daha iyiye gidiyorum. Zoraki sağ olsun. Kağıtta toplam 12 atış vardır.

Hatsan Super Nova RG 5.5mm
    Hawke Eclipse 30 SF 6-24X50 Metrik Mil-Dot
    Drager 6LT 300BAR

Scuba tüpleriniz Coltri kompresörümüzle 50 TL 'ye (gidiş geliş kargo dahil) doldurulur.

• Abi tebrik ederim :)

Hatsan Mod 99 Limited Edition .22 cal :thumbup:
    Optima 3-9/44e dürbün
    Yatagun Dampa
    :thumbup:
    Crosman M4 .177 cal 8)

• Güzel grupman tebrikler.

Yalnız her grupman için ayrı konu açmasanız daha iyi olur sanırım.

• esayar07 : Teşekkür ederim. Her grupman için ayrı konu açmamın bir sakıncası mı var? Kurallara aykırı bir durum mu yoksa?

Hatsan Super Nova RG 5.5mm
    Hawke Eclipse 30 SF 6-24X50 Metrik Mil-Dot
    Drager 6LT 300BAR

Scuba tüpleriniz Coltri kompresörümüzle 50 TL 'ye (gidiş geliş kargo dahil) doldurulur.

• esayar07 : Teşekkür ederim. Her grupman için ayrı konu açmamın bir sakıncası mı var? Kurallara aykırı bir durum mu yoksa?

Sayın arkadaşım sizce gerek varmı? Zaman geliyor bir günde 10-15 ayrı grupman yaptığımız oluyor. Herbiri için ayrı konu açmak uygun olurmu sizce? Mümkün olduğunca aynı konuları aynı başlıklarda detaylı incelemek daha verimli olacaktır. Böylece hem konu kirliliği olmayacağı gibi birde benzer konularda fikir arayanlar tek başlıkta pekçok bilgiye erişebilecektir. Site kurallarında her grupmanınıza ayrı başlık açmayın diye bir kural göremedim ben ama bunu kurallaştırmaya gerek varmı? Onuda siz takdir ediniz.Iyi atışlar dilerim..

:thumbup: g;$i Air Arms S510 XTRA FAC .22 5.5mm Walnut + HAWKE SIDEWINDER SF 6-24x56 SR PRO IR

:thumbup: g;$i Weihrauch HW97 KT .22 @ Hawke Nite Eye Digital 6-24X50 SR12