red dot yardım

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • arkadaşlar bu hobi ye yeni başladım . öncelikle yaylı bir havalı tüfeğim var.Bir dürbün almak istiyordum ama cok kaliteli bir tüfeğim olmadığı için dürbüne zarar verir diye çekiniyorum. Tabi bunları sizlerin yorumlarından öğrendim.
    Sorum şu acaba red dot dediğimiz mekanizmada da yaylı ve sert havalı tüfekler bir soruna yol açıyor mu . Yani red dot alıp daha sağlıklı ve uzun dönem kullanma şansım olur mu

teşekkürler..

MUSTAFA

BERETTA S.687 12 CAL. S.POZE 68 NAMLU
    BERETTA S56 12 CAL. S.POZE 76 NAMLU
    KIRIKKALE ÇİFTE 12 CAL.
    KRAL SAFARİ MAGNUM 5.5

• Tüplü olanlar hariç reddot lar sarsıntıdan etkilenmez. Tabi ayar kaçmaları hariç. Ama tüfekler için uygun bir optik değiller. Randıman alamazsınız.

• yani havalı tüfeklerde gez ve arpacık kullanmak red dot kullanmaktan daha mı iyi

MUSTAFA

BERETTA S.687 12 CAL. S.POZE 68 NAMLU
    BERETTA S56 12 CAL. S.POZE 76 NAMLU
    KIRIKKALE ÇİFTE 12 CAL.
    KRAL SAFARİ MAGNUM 5.5

• Sert tepmeyen yaylılarda reddot güzel oluyor. Reddotu mutlaka bir stoperle kullanmak lazım.

[marketplace]1241[/marketplace]