AT44 Tactical 5.5 - 70 metre yatarak

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • 5 Atış yatarak bipod ile pellet Gamo Expander.

Hatsan Super Nova RG 5.5mm
    Hawke Eclipse 30 SF 6-24X50 Metrik Mil-Dot
    Drager 6LT 300BAR

Scuba tüpleriniz Coltri kompresörümüzle 50 TL 'ye (gidiş geliş kargo dahil) doldurulur.

• Sonuç oldukça iyi; Jsb 18,13 gr ve daha küçük bir nişan noktası belirlersen yani o kutuya bir nohut tanesi büyüklüğünde bir işaret, etiket, karalama vs yaparsan çok daha kararlı atışlar yaparsın.

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt
    6-25x56 Vector optics FFP Counterpunch
    10-40x50 Vector optics Sentinel

• Büyüyünce inşallah :)

Drager 6LT 300BAR

Scuba tüpleriniz Coltri kompresörümüzle 50 TL 'ye (gidiş geliş kargo dahil) doldurulur.

• evet, nişan alınan noktanın boyutu çok şey değiştiriyor,o şekilde denerseniz grubun daha az dağıldığını göreceksiniz..

• Bu atış çok iyi ben 15 mt de bunu yapamadım at44long le olduğu halde dürbünle destekli yeniyim acaba ondanmı yoksa benim beceriksizliğimmi

• 70 metreye göre çok güzel sonuç. Tebrikler

Theoben Raw HM1000X 0.25 cal.
    Benelli Vinci Black Synetic
    Mke çifte 71cm 12 cal. Kaval Namlu
    SAUER 202 7mm Remington magnum

• sinan biraz tüfeğe alışmak lazım özellikle tetik ağırlığı tetigin nerede düştüğü tetik yolu mesafesi. Buda bolca atış yaparak olur. Ucuz pellet al en az 500-1000 atış yap bolca şişe kır. Parmak kası tetiği ezberleyince geriye nefes ve duruşlar kalıyor onlar da kolay zaten. Bu arada bu atışlar o kadar iyi değil vasat yani. Forumda şov yapıyor millet ötturuyorlar tüfekleri. :)

Drager 6LT 300BAR