Walther Dominator 1250 modifiyesi sonunda bitti

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Mustafa hocam eline emeğine sağlık tüfek ellerinde hayat bulmuş resmen.

Kalibrgun Cricket .25 + .22 lw
    Kral Arms Breaker .22

• Sağolasın kardeşim iyi dileklerin için. Sabırlı davranırsanız Mustafa nın yapamayacağı şey yok. Bu Mustafa nın maharetli ellerine teslim ettiğim dördüncü tüfek ve memnuniyet garanti...

Saolasın Mustafa abi eksik olma.

Mustafa hocam eline emeğine sağlık tüfek ellerinde hayat bulmuş resmen.

Teşekkürler Ali,elimden geleni yapmaya devam..

• Mustafa bey yeteneğinize, azminize hayranım.
    Tebrikler!

• Mustafam sen bu tüfeğe ne yaptın. Sihirmi yaptın büyü mü yaptın.İş, güç,hava derken bugün fırsat oldu kullanmaya. Kulakların çınlamıştır umarım. Tekrar tekrar eline sağlık kardeşim bu silah bi başka olmuş. Ama birde şikayetim var oda bi zaman sonra insan her attığını vurmaktan sıkılıyor haberin ola :)

• Cerrah iş başında :D Mustafa abi bizim dalış sektörünede bi el at Türk malı bi dalış başlığı yapalım :D Bi başlığa araba parası veriyoruz X(

HATSAN BT65 RB LW 5.5 Regülatör by Mustafa EKİZ ;grin;

• yapalım,ciddiyim bu konuda.örnek numune gönderirsen argeye başlayalım.Türkün elinden biraz kaçabilir ama kurtulmaz.

• Mustafam sen bu tüfeğe ne yaptın. Sihirmi yaptın büyü mü yaptın.İş, güç,hava derken bugün fırsat oldu kullanmaya. Kulakların çınlamıştır umarım. Tekrar tekrar eline sağlık kardeşim bu silah bi başka olmuş. Ama birde şikayetim var oda bi zaman sonra insan her attığını vurmaktan sıkılıyor haberin ola :)

abi daha yenimi deniyorsun :)

• abi numune göndermek biraz zor :D 10 kilo civarı bi başlık çelik alaşım bi de 10 bin tl civarı olunca sahibi kendinden iyi bakıyo.resimdeki görünen cihaz :D

HATSAN BT65 RB LW 5.5 Regülatör by Mustafa EKİZ ;grin;

• Naparsın Mustafa yeni bir yer yeni bir iş yeni atış alanı derken zaman geçmiş baya. Ama hobiden soğutamadı beni ona seviniyorum. Bunada şükür :)