Airwolf İçin Kundak Çalışması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar 'Hamatun Bey'in zoraki için kabze çalışmasından' aldığım ilhamla yaklaşık bir ay önce başladım, ara sıra bıkkınlık geldi, yapmaktan bile vazgeçtim çoğu zaman, amatör malzemelerle ev ortamında uğraşmak epey zor oldu ama sonunda bitirdim :)

Daystate Airwolf 5,5 cal
    Fx Bobcat 5,5 cal
    Hatsan AT44 long

ve keşke herkes güzel düşünüp,güzel görse...

• oldukça başarılı, evdeki aletler ile yapılmış olduğunu düşünürsek, inanılmaz.. :thumbup:
    ellerinize sağlık hocam, çok güzel olmuş..

• Tebrik ederim güzel görünüyor.

• Elleriniz dert görmesin. Gerçekten 10 numara çalışma! Tebrikler!

Zoraki HP01 Ultra .177

• oldukça başarılı, evdeki aletler ile yapılmış olduğunu düşünürsek, inanılmaz..
    ellerinize sağlık hocam, çok güzel olmuş..

Tebrik ederim güzel görünüyor.

Elleriniz dert görmesin. Gerçekten 10 numara çalışma! Tebrikler!

Arkadaşlar beğeniniz ve güzel yorumlarınız için teşekkür ederim.

Daystate Airwolf 5,5 cal
    Fx Bobcat 5,5 cal
    Hatsan AT44 long

• Ellerinize sağlık gerçekten çok güzel olmuş. Önizlemelere baktığımda orjinal kundağın aynısı olmuş demiştim ama, detaylı bakınca Daystate'in harika kundaklarının bana göre geliştirilebilecek kısımlarında geliştirmeler yapmışsınız, tebrik ederim. Kabzenin ön kavisi zevk meselesi ama açısını çok iyi ayarlamışsınız.

• sevgili dostum tebrik ediyorum, iğneyle kuyu kazmak tabirinin canlı örneğini yapmışsınız, hele ki amatör alet edevat ile bu sonuç takdiri hak ediyor...

Air Arms S510 Xtra FAC SuperLite .22 Cal
    Hawke Sidewinder 30 Tactical SF 8.5-25x42, ½ Mil Dot 20X,

Leapers UTG 4-16x44 AO SWAT AccuShot, 9x Mil Dot,
    Dräger 6L
    300 Bar Scuba,

• Ellerinize sağlık gerçekten çok güzel olmuş. Önizlemelere baktığımda orjinal kundağın aynısı olmuş demiştim ama, detaylı bakınca Daystate'in harika kundaklarının bana göre geliştirilebilecek kısımlarında geliştirmeler yapmışsınız, tebrik ederim. Kabzenin ön kavisi zevk meselesi ama açısını çok iyi ayarlamışsınız.

Sizin gibi üstadlardan böyle güzel övgüler almak gerçekten keyif verici güzel yorumunuz için teşekkür ederim..

Daystate Airwolf 5,5 cal
    Fx Bobcat 5,5 cal
    Hatsan AT44 long

• sevgili dostum tebrik ediyorum, iğneyle kuyu kazmak tabirinin canlı örneğini yapmışsınız, hele ki amatör alet edevat ile bu sonuç takdiri hak ediyor...

Güzel yorumunuz için teşekkür ederim..

Daystate Airwolf 5,5 cal
    Fx Bobcat 5,5 cal
    Hatsan AT44 long

• Hocam ellerinize sağlık mükemmel bir çalışma olmuş.Ülkemizde el emeğine saygı daha yüksek olmalı.Ülke dışında bu yaptığını iş çok fazla değeri hak eder.

Niksan tacto sb ----- ------------5.5--4,5mm

Huğlu Effecto pro---------------------------5.5mm

Diana mod 46 c -----------------------------4,5mm
    Sheridan 342 Multipump(1978-1979 )- 5.0 mm
    Zoraki ultra hp 02 mod aşamasında---- 4.5mm
    Cybergun colt 1911 CO2------------------- 4.5 mm
    Umarex H&K Usp CO2 -------------------- 4.5 mm

ASG cz75 CO2----------------------------4.5mm

• Hocam ellerinize sağlık mükemmel bir çalışma olmuş.Ülkemizde el emeğine saygı daha yüksek olmalı.Ülke dışında bu yaptığını iş çok fazla değeri hak eder.

Çok teşekkürler sizlerin önemsemesi beğenisi yeterde artar bile..

Daystate Airwolf 5,5 cal
    Fx Bobcat 5,5 cal
    Hatsan AT44 long

• Konuyu açtığınızdan beri kaç defa baktığımı bilmiyorum, gerçekten sınırlı imkanlar ile çok başarılı olmuş..
    Ama bi kere daha gördük ki; bu forum, insanoğlu'nun içindeki ustayı bulmasına yardımcı oluyor.. ;)

uzun lafın kısası;
    Musa Usta ve Ali Tekin kardeşimizden sonra.. forumumuzun yeni kundak ustası tüm camiaya hayırlı uğurlu olsun. :thumbup:

• uzun lafın kısası;
    Musa Usta ve Ali Tekin kardeşimizden sonra.. forumumuzun yeni kundak ustası tüm camiaya hayırlı uğurlu olsun.

Güzel düşünceleriniz için çok teşekkür ederim; ama benimki tamamen amatörce bir uğraş, kesinlikle ustalık ne haddime acizane kendi zevkime kundak yaptım:) Bana usta demeniz o arkadaşlara hakaret olur..

Daystate Airwolf 5,5 cal
    Fx Bobcat 5,5 cal
    Hatsan AT44 long

• elbette ustalık ayrı birşey, Musa usta, Ali Tekin kardeşimiz terübeleri ile çok güzel işler çıkartıyorlar..

diyeceğim; ustaların peşinden gidebilecek cevher varmış sizde onu gördük ustam ;)

• Ferhat abi güzel düşüncelerin için teşekkürler.. Kundağı yapmaya başladığımda ilk resimde görünen malzemelerle iki günde yapılabileceğini zannediyordum :) ama geçen süreç göstediki gerçekten zor ve emek isteyen bir iş, lakin cok keyif verici ve en güzel tarafıda kendinize göre şekillendirmeniz size uyumlu bir ürün ortaya çıkması..

Daystate Airwolf 5,5 cal
    Fx Bobcat 5,5 cal
    Hatsan AT44 long

• Atalay Bey gerçekten çok güzel, elinize emeğinize sağlık. Bold kolunu da değiştirirseniz orjinalinden hiç bir farkı olmayacak.

Daystate AirWolf MCT 0.22 & Hawke Sidewinder 30 Tactical SF 8.5-25 X 42 & Draeger 6L 300Bar

Weihrauch HW98 0.177 & Hawke Varmint 6-24 X 44
    Weihrauch HW75 0.177 cal.

Weihrauch HW45 0.177 cal.
    Bushnell Sport 850 Laser Rangefinder

hasag.png