Hatsan bt 65 .30cal (7.62mm) ve .35 cal (9mm)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Elbette para ülkemizde kalsın ama Hatsan'da iç pazara yatırım yapsın, pazarın öncülüğünü yapsın. Hatsan gbi bir üretiici var ülkede ama bir tane bu sporu hobiyi sahiplenen hareketleri yok.

Pazarı büyütmek için öncelikli faydayı ve amacı sahiplenmeleri gerekiyor, arz etmek yetmez talep yaratmaları gerekiyor.. Yapabilecekleri ve bu hobiyi daha geniş kitlelere sevdirebilecekleri alanları tespit etmeliler mesela ücretsiz poligonlar açmak, atış turnuvaları düzenlemek, bu konuda kitap-dergi vb yayınlara öncülük etmek, üniversitelerde hobiyi ve sporu tanıtmak, vb pek çok yapılabiliecek aktivite var.

Beceremiyorlarsa gelsinler yardımcı olalım...

Hatsan Torpedo 155 .22 cal - Kol Kaslarının Baş Düşmanı :D

• arkadaşlar bence hatsan bu ülkedeki havalı tüfek pazarını eline almış zaten bizi kümesteki kaz olarak görüyor ne versek yiyecekler diyor.arkadaşlardan biri yazmış 2 yıl almayalım mesela diye biz almayalım ama 100 -200 bütçeyle yaylı alanlar yada 500-1000 tl bütçeyle pcp alanlar onlar için hatsan iyi bir arkadaş yazmış atac çıkmasa vortex satmayacaklardı diye adamın iç pazarda rakibi yerli firma yok neden satsın ki yeni satmaya başladı avunun bakalım 1-2 yıl onunla işte :) şimdiki pcp leride kullanın demeye getiriyor 2-3 yıl daha rakip bir firma ucuz bir pcp getirirse hemen satmaya başlar iç piyasaya merak etmeyin :)
    ha şuda bir gerçek eğer hatsan olmasa hiçbirimiz aldığımız ithal pcp veya yaylıları şimdiki aldığımız fiyatlara alamayız en az %30 daha pahalı alırız
    uzun lafın kısası allah hatsanın yokluğunu göstermesin muhtaç da etmesin :)

• haklısınız sn Valibey insan biz ülkemizin firması hatta benim şehrimin firması diye düşünüyor envanterimde eniyi tüfekler olsada hatsanında enaz bir veya iki ürünü olsun diye düşünüyorum ama demekki firma bizim düşüncelerimiz doğrultusunda düşünmemekte

kral bull pup .22
    stoeger atac suppressor .22
    hatsan mod 99 .22
    tacvectör optic 10-40x60 satılık

• Bir yerli üretici her an gümrük tarifelerinin değişebileceğini, yurtdışı pazarlarda kota uygulamalarının oluşabileceğini, siyasi karışıklık nedeniyle ülkenin ihracatının kısıtlanabilieceğini vb her türlü kriz senaryosunu hesaplayarak iç pazara yeterli yatırımı yapmalı...

Savunma sanayii riskli bir alandır (çalıştığım şirketinde bu alanda yatırımları olduğu için konuya haki sayılırım :) ). Sonra iç pazara mahkum kalırsın iç pazar seni cezalandırıverir :) Evet bence bunu açık bir tehdit olarak algılasa Hatsan iyi olur... Tüketici tehdit eder ve üretici bunu anlamazsa sonu iflastır.

• bir aydır bir pcp almaya karar verdim baktım hatsan servis sıkıntı değil fiyat iyi ama hatsan ile ilgili yorumları okuyunca kendi kendime iki hatsan parası ver kas kendini ama sinirlerin otursun oturduğu yerde

kral bull pup .22
    hatsan mod 99 .22

• Hatsan parasına göre alabileceğiniz en iyi tüfek bence.Bir çok silah kullandım.Emin olun biz alıştık.Eğer üzerinde yabancı bir marka yazısı olsa 2500 gibi fiyatlara görürdük.

Escape .25 + Hawke sidewinder 30 ( 20x mildot)

Husan + Vector optics Reaper 4-14x50

Talon P .22 + Vector optics condor 2x42 reddot

• Bu yazılanlar kararınızı değiştirmesin. SOrun Hatsan'ın servisinde ürününde değil, pazara olan yaklaşımında. Yoksa gördüğüm son 5 yılda ürün kalitesi arttı, sorunlar giderildi ve ürün yelpazesi genişledi. Yüksek fiyat performans ürünü hatsan.

• biraz zor gelir hele bu olaylardan sonra alıcak kişi sayısı ise 100 ü ya gecer ya gecmez yüksek kalibre hem pahalı mühimmat hemde cok hava sarfiyatı çok fazla gereksiz bence bu kadar güç zamanında sumatra 9mm ve 6.35 500 alanların coğu pişman oldu

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:
    Gamo Black FUSION 5.5mm+Hawke Sport HD 3-9x40

AİR ARMS S400 MPR FT 177.cal+Barska Sniper 10-40x50 GX2

• Alternatif olarak iyi diye düşünüyorum.Fiyatları dediğim gibi 1500 lira civarında olursa bence baya bi satabilir.Fiyat performans olayı.Herkes bigbore u olsun istiyordur en azında bir çoğumuz.Sumatralarda tüpler bir dönem sıkıntı oldu herkes ondan korkuyor teknik servisi var mı bilmiyorum.Hatsan servisi bildiğiniz gibi en iyi teknik servislerden birisi(Hatta tek teknik servisi olan marka diyebilirim:D) bir çoğumuz tüfekleri yolladığımızda bizim görmediğimiz birçok sıkıntıyıda hallediyorlar.Helle bir çıksın şu canavarlar iyice bir konuşuruz.

• Bence hatsan engüçlü tüfeği bt65 üstüne bıgbore yapabilir ve 2000tl fiyatın altında olduksan sonra bazılarımız sadece merak için bile alabiliriz

kral bull pup .22
    hatsan mod 99 .22

• Bence hatsan engüçlü tüfeği bt65 üstüne bıgbore yapabilir ve 2000tl fiyatın altında olduksan sonra bazılarımız sadece merak için bile alabiliriz

bence de alınmaz bir tüfek değil..ama Hatsan çok naz yapıyor işte ;(

• bir amerikada satsın avrupa kullansın sıra bizede gelir inşallah

kral bull pup .22
    hatsan mod 99 .22

• :) (hemen polyanna olalım) :

üstelik böylece kusurlarını Amerikalılar üstünde test etmiş olacaklar ;)

• devam edelim ve hayal edelim varsa hataları giderilmiş hassas tüfeklerimizi yurdum malıdır diyerek alalım ve almayanlara olumlu tavsiyelerde bulunalım

kral bull pup .22
    hatsan mod 99 .22

Birinci sayfada ilk 2 videoyu izlemedin mi?:D

• bi önceki mesajda büyük kalibrelerdeki-sumatralardaki pişmanlıktan bahseden mesaja kıyasla öyle yazıldı muhtemelen, başarılı bir ürün çıkarabilir anlamında, pişman etmez anlamında ;)

• izledim sayın doğan ama yurdumda satılmadığı için üretilecekmiş demek daha iyime geliyor ne hikmetse önce yurtdışı satış sonra ülkem sanki piyasaya verseler herkes bigbore kullanacak

kral bull pup .22
    hatsan mod 99 .22

• inşallah türkiyede satılır.zaten hastasyım yüksek calibreli pcp lere.inşallah ya

at 44 tactical optima 4x30 bushell dürbün hatsan pompa.......kral slug pompalı (red dot).........kral safari magum 5.5

• Arkadaşlar konu biraz küllenmiş sanırım. Halihazırda ses yok mu Big Bore serisi ile ilgili? Ben kısa bir süre önce bir kaç mail attım fakat henüz dönüş olmadı. Yakın zamanda bilgi alabilen birileri var mı?

• bu yıl içinde görüşülüp kabul edilecek yasa var ondan sonra belki ve buarada büyük ihtimal ilede 7.5 joul üstü havalılarda ruhsat gibi evrağa tabi olacak

kral bull pup .22
    hatsan mod 99 .22