Kısa Bir Soru?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar; BT65 SB LW ve Mustafa Ekiz tarafından da regüle edilecek olan tüfeğim için ;
    1-incememed 27grain
    2-H&N Rabbit Magnum 27,1 grain olan envanteri mi tercih edersiniz.
    Bu konuda özellikle deneyim sahibi ustaların görüşlerini merak ediyorum.

• biz burdan sabaha kadar bişeyler söyleriz ancak iş sizde ve silahınızda biter. her namlunun içi insanın parmak izi gibidir. cüzzide olsa namlular arasındaki durum o silahın bir şekilde karakterini belirler .
    bence en doğrusu gidin iki peletide alın ve hatta farklı peletlerde alın sizin silahınız işlemi bittikten sonra test edin hangisi daha olumlu sonuç veriyorsa onunla devam edin

TANRI TÜRK'Ü KORUSUN

870 exp. mag.12 ga. Slug+71cm
    Cesa süperpoze 12 ga 71 cm

Quantum A1168 20 ga 61 cm

Webley raider .177 cal.
    Diana mod54 Airking.177 16 j
    dominator 200w carbine ft vortex .177 16 j
    torpedo mod155 .25 46j-90j
    optima 635 .25 carbine 36j
    Webley Patriot .25 36j

mod 99 lmt. .22 24j
    mod 55s carbine .177 16 j
    striker edge carbine .22 26j
    strker edge .22 28j
    alfamax carbine .22 16j
    junior xl .22 16j
    mod45 .177 8j

mod25 supertact .22
    mod25 supercharger .177

Zoraki hp-01 FT .177

Retay troy 100x .177 16 j
    Retay troy 100x carbine .177 16 j
    Kral Alttan kurma carbine .177
    Kral Alttan kurma .177-.22

Kral AI-145 ahşap carbine .177 cal

• Bende yeni bt65 kullanıcısıyım. Çeşitli paletleri deneyerek görmeye karar verdim. Birkaç gündür ince mehmet 30,25 grn çeşitli hedeflerde kullanıyorum. İlk gördüğüm uzun mesafelerde fazla düşme yapıyor.

• Sanırım en doğrusu deneyerek test etmek. Ama H&N sanki daha kaliteli gibi geliyo. Bide benim tüfektemi oluyo sadece bilmiyom ama 27grain incememed i namluya sürerken çok zorlanıyorum. Yani kurma koluna ciddi güç uyguluyorum. Beni aslında en çok rahatsız eden bu. Bide tabi solidi elinizle aldığınızda oldukça yoğun kurşun lekesi veya çapağı oluyo incememed de.

• Sinan abi hn rabit magnuma sakın aldanma beş para etmez.hn firmasındaki en isabetsiz mermi.ince mehmedin yanından geçemez yani.ama honetlerden kullananlar memnun.buda bi alternatif.

• İnce mehmet un forumu bozuk olanları seçip ayırırsanız memnun kalırsınız. Mustafa nın dediği gibi hn berbat. En iyisi hornet. defolu çıkmıyor ama pahalı.

• Horneti nerden tedarik ediyorlar acaba ben bir türlü bulamadım