Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Selamun aleyküm abilerim kardeşlerim mod 135 sahibi oldum tüfek elime geçtikten hemen sonra fabrikaya yollayıp vortex değişimini yaptırdım deneme atışları çok güzeldi ta ki 30 40 atış sonrasına kadar güç azalması oldu şuanda deftere atış yaptım aynı mermileri kullanarak mod95 le eşit güçte aynı miktarda nüfuz etmişler.Hatsan ı aradım sağolsunlar gönderin bakalım dediler ilgilendiler baya bi buradan tekrar teşekkür ederim.

Şöyle bi sorum olacak vortex kullananlardan güç düşüşü yaşayanlar oldu mu bu sistemin performansı nasıldır ?
    Saygılar.

Kral N-11 Gas Piston

• Yaydan Vortexe çevirmenin maliyeti ne oldu size?

150 tl istiyolar diye biliyorum yinede arkadaş cevap verirse daha dogru olur

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:
    Gamo Black FUSION 5.5mm+Hawke Sport HD 3-9x40

AİR ARMS S400 MPR FT 177.cal+Barska Sniper 10-40x50 GX2

• çokmuş ya..nerdeyse vortexli tüfeklerin yarı parası.
    yaylı tüfeğe regülatör takıyorlar sanki mubarek :)

• Hatsan yurtiçi kargoyla anlaşmalı diye biliyorum yurtiçi kargoyla göndermek gerekiyor burada şubesi bulunmadığı için aras kargoyla göndermiştim karşı ödemeli kabul etmiyor o şekilde gidiş kargo ücreti + 100 TL ödeme yaptım.Yarın bidaha gidecek nasipse gönderin dediler

Kral N-11 Gas Piston

• Fiyat biraz yüksek, daha önce 70TL ye değişim yapılacak demişlerdi. Birden fazla tüfeği olupta hepsine değişim yaptırmak isteyenleri de düşünüp bir fiyat belirlense daha iyi olurdu.

[marketplace]1241[/marketplace]