kral superpoze celik kasa mı aleminyun kasa mı

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • hava tüfeklerden sonra simdi de süper poze almak istiyorum fiyatı uygun kral marka bi superpoze buldum tek tetik düsünüyorum. Celik kasa mı alsam yoksa aleminyun mu alsam tam karar veremedim. Sizin tavsiye ve önerileriniz nedir ? Yada baska bi tüfege mi bakmalıyım

• Fias cesa yı bi araştırın derim bi ara bende niyetlenmiştim kullanmışlığım yok ama hakkında hep olumlu yorumlar gördüm.Saygılar..

Kral N-11 Gas Piston

• Abi kullanıcı yorumlarını beklemek lazım yanlış yönlendirme yapmayayım araştırmalarimdan sonra cesa ya niyetlenmiştim kral nasıldır bilemem.Saygilar abi..

Kral N-11 Gas Piston

• Kralın tek tetik olanını 2009 yılından beri kullanıyorum. isabetinden gayet memnunum fiyatına göre gayet güzel bir tüfek. Yalnız geçen sene tetikte sıkıntı yaşadım. çift patlatmaya başladı onuda tetik mekanizmasından bir parçası aşınmış o değişti düzeldi tüfek. kasa olarak genelde çelik kasası öneriliyor. ama ben sevmiyorum kasası ağır. Avda yoruyor.

• sizin kullandıgıniz celik kasa mı yoksa aleminyun mu ? ejektör arızası yasadınız mı selektörü dogru calısıyor mu ?

• baikal tüfeginin ne kadar kaliteli oldugunu biliyorum ama o tüfek biraz üst düzey tüfek gibi onun için simdilik yerli ucuz bi tüfek alıp ilerleyen zamanlarda öyle bisey düsünüyorum

• Kralın pozesini incelemiştim beğenmedim işçiliğini
    o fiyat aralığında lazer Artemis bakın derim 36 cal poze düşünür seniz torun var smıth vesson için yapılan çok güzel

• torun da aklımda olan baska bi secenek ama 20 cal da asagı tüfek düsünmüyorum

• bence ne torun nede kral poze, bu tüfeklerin sıfırını alacağınıza huğlu yada artemis markalarının ikinci ellerini almak daha mantıklı.

22

• Merhaba,

Konu çok eskimiş ama alüminyum kasalardan üst düzey markalar haricinde kaçınmanızı tavsiye ederim, tek kurşun atışınız fazlaysa alüminyum kasalarda kısa vadede sıkıntı olabiliyor. Fakat düşük gramajlı saçmalı fişeklerle kullanacaksanız sıkıntı yaşamazsınız.

Kral markasının da son çıkan pozeleri fiyatlarına göre gayet güzel, Tundra modelinin çelik kasalısını önerebilirim, üstünde ejektörde mevcut.

• kral tüm tüfek guruplarında alımınyum kasa üretimi yapıyor onemlı olan namlunun çelık olmasıdır