Evde pt-85

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Şimdiye kadar yapılan paylaşımların en kötüsü seçilmeye adayım :)
    Evdeki mevcut imkanlar dahilinde birazda çocuk ufak olduğu için gizli saklı 3 mt destekli atışlarım.ilk iki 8 atıştan sonra ışık açmak ve gözlüğümü takmak aklıma gelince ortayı tutturduğum atışlarım olabildi :)
    Mesafenin az olması ve hedefin kağıt olmasının verdiği avantajla 9 şarjör + 2 atış yaptım bir tüple.son 5-6 atışta düşmeler oldu ve artık kağıttan sekmeler başlayınca 74 atış yapmıştım.daha önce yaptığım 5-10 metre arası atışlarda isabet bakımından bunlardan çok farklı değil.ama en fazla 50-55 atış yaptığımı hatırlıyorum.silahı söküp kabaca temizledikten sonraki ilk atışım.hedefliğe bir kot pantolon takviyesiyle pelletlerin çoğunu kurtardım.

Zoraki ultra hp 01-2 0.177 cal.
    Umarex Nighthawk 4.5 Tactical

Diana mod 52 Superior 0,22 cal.
    Crosman pumpmaster 760 4.5 (Pellet&BB)

Vursan 7+1 y.otomatik(1996)

• Atıcı keyif aldığı sürece hiç bir sıkıntı yoktur bence abi, elinize sağlık..

Kral N-11 Gas Piston

• Maksadım keyif almaktı aldimda.yeteri derecede antrenman yapabilsem cok daha keyifli atışlar yapabilirim sanıyorum.bir atiştan diğer atış zamanına kadar unutuyorum yaptiklarimi yapacaklarımı pek geliştiremedim kendimi.zoraki alarak bir kaç basamak sıçramak istiyorum aslında.bana atıcıya daha yardımcı bir silah gibi geliyor zoraki.pt85 te gerçekçi atiş hissi veriyor oda güzel.uzerine düşüp vakit ve sabır harcandıktan sonra çoğu silahin keyif vereceğini düşünüyorum.teşekkür ederim.

• mesele attığını vurmak değil yeğen.. ^^

rahmetli bu forumda üye olmuş olsaydı da bu konuyu göreseydi böyle derdi herhalde..

ellerine sağlık abi.

• Atıcı keyif aldığı sürece hiç bir sıkıntı yoktur bence abi, elinize sağlık..

Çok güzel bir nokta. Aynen katılıyorum.

Hocam pt-85'ten memnun musunuz? Bende gamo v3 var tetik sertliği pek hoşuma gitmedi. Tipi şarjörü ve ekonomisi güzel. Çakma blowback'ini sevemedim. 3 tüp kullandım bakalım yaza gemiden geldiğimde elden çıkarmayı düşünüyorum. P25 var aklımda onu çok beğeniyorum.

Hatsan Mod 85 Sniper 5.5mm (.22) + Optima 3-9x32 Dürbün ;tufey# (SATILDI)
    Gamo V3 4.5mm (.177) £tabanxalı$ (SATILIK)
    Cometa Fenix Mod 400 Compact Star 5.5mm (.22) + Hawke 6146 + Diana 4-16x42 AO Dürbün ;avci;
    Hatsan Bipod ;keyfs;
    Hatsan Torpedo Sniper 5.5mm (.22) + Yatagun Dampa + UTG Leapers 3-9x40 AO Dürbün f;s;s
    Optima 3-9x44 Dürbün ½bay£bay`; (SATILDI)

Gamo P25 4.5mm (.177) ;#taban^l
    Crosman 1077 4.5mm (.177) bs,;s
    Ata Neo 12 Sentetik Mat Siyah 66cm +;tuftabV#

• [/quote]Hocam pt-85'ten memnun musunuz? Bende gamo v3 var tetik sertliği pek hoşuma gitmedi. Tipi şarjörü ve ekonomisi güzel. Çakma blowback'ini sevemedim. 3 tüp kullandım bakalım yaza gemiden geldiğimde elden çıkarmayı düşünüyorum. P25 var aklımda onu çok beğeniyorum.[/quote]

Kapalı alanda oldukça memnunum.ilk atışlarda iyi bir gerçekçilik hissi veriyor.tüp boşaldıkca yumuşuyor.ağır pellet sevdiğini söylemişlerdi denemedim.tek hreketli çift hareketli çalışabilmekte.malum co2 olunca seri atış zevkide var.bu gün hep tek hareketli attım.desteki atış yaptığım için tetik çok iyi geldi.tam atış kıvamında hafif bir tetik hissettim.elimden çıkarmayı düşünebileceğim bir silahtı ama atış yaptıkça fikrim değişiyor.

• EyvALLAH.bu işinde azıcık ucundan tuttuk bakalım.hiç atanla atmayan bir olurmu misali atan taraftayim :) sağol gönül dostum.

• eyvallah..
    Hem başlamak bitirmenin yarısı derler hocam, öyle nitekim de.. Ama bir de ben başlasam.. şu hobide halen kendimi hiçbir şeye başlamamış gibi görüyorum enteresan bir şekilde..

Herhalde elimde uzun süre durmadı hiçbişey ondan olsa gerek .. yada başka birşey bilmiyorum.

Hayırlısı bakalım, bi gün başlayacağım ama ;)

• sayın moderatörümden ''pt-85 fun club'' oluşturmasını istirham ediyorum ;)

• Pt-85 te nispeten öne çıkan kullanıcısı,zamaninda kullananı cok olan modellerden.bakalım funları ne alemde görmek güzel olacaktır.