mod 85 sniper grupman

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Selamın Aleyküm abilerim Kardeşlerim
    bu hafta sonu Mod 85 Sniper Marka tüfegime zaman ayırdım ve sakin bir yere atışa gittik
    dürbün ve dampayı yenı almamın gazıyla grin ifade simgesi
    sıfırlama yapalım dedik ve Çok şaşırdım

Sıfırlama yaparken Dandik Mermiler Vardı Buradakı av bayısınde olan
    birde Gamor Rocket 5.5mm Pelletim vardı köşede duruyodu malum pahalı
    dıye kullanmıyodum :D

İlk 2 Saat Dandık mermilerle sıfırlama yapıcam diye ugrastım Mermiler
    Bagımsızlıgını İlan etmişti resmen Tam Tufekden Sogudum gidicektim
    Köşede Duran Gamoyuda Atıyım dedım 35 40 tane Vardı Başladım Atmaya
    ve Resimlerdeki sonucu elde ettım altışar tane attım ve mermileri son 30 dakka ıcınde bir araya topladım ve sunu ogrendım

Hicbirzaman Bilmedigin markayı almıcaksın.bundan sonra 10 tl lık
    pelletlerın yanına yaklaşmam jsb denicem en kısa zaman icinde
    Amatörlügüme Verin Bunlar da Tatmin edici Degil Ama :D
    Teşekkürler...

*At44-10 Long Lw tactical 22.cal ;tufey#
    *Krall Breaker W Bullbup 22.cal bs,;s
    *Mod 85 sniper 22.cal ;tufey#
    *Striker 1000x 22.cal ;tufey#
    *Mod 25 Supertact 22.cal ;#taban^l£tabanxalı$
    *Browning Mag 800 177.cal £tabanxalı$
    *Hatsan JSB 18 Gr ;avci;

• Dostum çok hafif kullanmaya da gerek yok mod 95 kullanıyorum jsb13 grain sapıtıyo 8-9 değişik pellet ile grupman çalışması yaptım 1 saate falan paylaşacağım, umarım yardımcı olur

Kral N-11 Gas Piston

• Dostum çok hafif kullanmaya da gerek yok mod 95 kullanıyorum jsb13 grain sapıtıyo 8-9 değişik pellet ile grupman çalışması yaptım 1 saate falan paylaşacağım, umarım yardımcı olur

JSB Exact Jumbo Heavy 5.52 mm 18,13 gr bundan almayı dusunuyorum tavsiyeler bunun ustune :D
    bekliyorum kardş grupmanını 4 gözle :)

*Hatsan JSB 18 Gr ;avci;

• Tamam dostum bi bak ona göre değerlendirme yapılır, saygılar

Kral N-11 Gas Piston

• Ben 5.5mm yaylı mod 85 sniper'ımda jsb exact jumbo rs ve gamo expander ile harika sonuçlar aldım. Daha pahalı ve daha etkili tahribat için seçenek olarak da gamo rocket ve 2.sırada gamo pba beğendim. Tavsiye ederim.

Hatsan Mod 85 Sniper 5.5mm (.22) + Optima 3-9x32 Dürbün ;tufey# (SATILDI)
    Gamo V3 4.5mm (.177) £tabanxalı$ (SATILIK)
    Cometa Fenix Mod 400 Compact Star 5.5mm (.22) + Hawke 6146 + Diana 4-16x42 AO Dürbün ;avci;
    Hatsan Bipod ;keyfs;
    Hatsan Torpedo Sniper 5.5mm (.22) + Yatagun Dampa + UTG Leapers 3-9x40 AO Dürbün f;s;s
    Optima 3-9x44 Dürbün ½bay£bay`; (SATILDI)

Gamo P25 4.5mm (.177) ;#taban^l
    Crosman 1077 4.5mm (.177) bs,;s
    Ata Neo 12 Sentetik Mat Siyah 66cm +;tuftabV#

• Ben 5.5mm yaylı mod 85 sniper'ımda jsb exact jumbo rs ve gamo expander ile harika sonuçlar aldım. Daha pahalı ve daha etkili tahribat için seçenek olarak da gamo rocket ve 2.sırada gamo pba beğendim. Tavsiye ederim.

Tavsiyelerinize Uyucam Abi :)

*Hatsan JSB 18 Gr ;avci;

• Vayy vayy vayyy gercekten güzel grupmanlar olmus keske mesafeleride yazsaydin :) en yakin zamanda JSB li grupmanlarinizi da bekliyoruz :)
    Ama kücük nacizane bir öneride yapmak isterim .. Mod 85 ve o grup silahlar icin 18 grain fazlasiyla agir gelir yayi zorlamanin anlami yok bence benim yayli mod 99 da en iyi sonuclari 13.43 kirmizi JSB ile aldim ama istersen 15 grainide deneyebilirsin ;) Ama 18 i ben bt65 gibi bir silahda kullaniyorum mod 85 icin uygun olmadigi dusuncesindeyim .

****Hatsan Bt65 RB-W LW .22****

****Kral Arms Puncher Pro .22****

****Hatsan Mod 25 Special Edition .177****

İnsanın daha iyisini isteme arzusu bitmediği müddetçe, elinde ne varsa hepsi emanettir ona...

• Vayy vayy vayyy gercekten güzel grupmanlar olmus keske mesafeleride yazsaydin :) en yakin zamanda JSB li grupmanlarinizi da bekliyoruz :)
    Ama kücük nacizane bir öneride yapmak isterim .. Mod 85 ve o grup silahlar icin 18 grain fazlasiyla agir gelir yayi zorlamanin anlami yok bence benim yayli mod 99 da en iyi sonuclari 13.43 kirmizi JSB ile aldim ama istersen 15 grainide deneyebilirsin ;) Ama 18 i ben bt65 gibi bir silahda kullaniyorum mod 85 icin uygun olmadigi dusuncesindeyim .

cok teşekkür ederim mesafe 15 metre 20 metre arası bişidi.
    pellet denicem her hafta degişik pelletlerle hangisini severse tüfek o ile devam :) Ama jsb 18 gr öneriyolar cogunlukla denicem yarı gamo da denıcem gamor pro magnum gibi

teşekkürler tekrar :)

*Hatsan JSB 18 Gr ;avci;

• Evet pelet denemekten korkmayin ki sizin de anladiginiz gibi ucuz maldan daha pahali bisey yok... Ucuz pelet de zaman para kaybindan baska hicbirsey degil :)
    Iyi Eglenceler :)

İnsanın daha iyisini isteme arzusu bitmediği müddetçe, elinde ne varsa hepsi emanettir ona...

• Evet pelet denemekten korkmayin ki sizin de anladiginiz gibi ucuz maldan daha pahali bisey yok... Ucuz pelet de zaman para kaybindan baska hicbirsey degil :)
    Iyi Eglenceler :)

bugun o dedigini cok iyi anladım kardeşm :)

*Hatsan JSB 18 Gr ;avci;

• Bu arada dürbününüz nedir acaba Bushnell gibi gözüküyor cok guzel ama pek aliskin degilim mod 85 e o kaliteli dürbünlere :)

• Bu arada dürbününüz nedir acaba Bushnell gibi gözüküyor cok guzel ama pek aliskin degilim mod 85 e o kaliteli dürbünlere :)

Kaliteli degil ya lazer 3-9x40 ama guzel durbun burda bi av bayisinden aldm nette bulamadim aynisini

*Hatsan JSB 18 Gr ;avci;

• Bence de grupman çok güzel olmuş tebrik ederim. Hatsan'ların marifetlerini görmek bana çok keyif veriyor ama Mod 85 sniper'ın marifetlerini görmek çok daha ayrı keyif ;)

Hatsan Mod 85 Sniper 5.5mm (.22) + Optima 3-9x32 Dürbün ;tufey# (SATILDI)
    Gamo V3 4.5mm (.177) £tabanxalı$ (SATILIK)
    Cometa Fenix Mod 400 Compact Star 5.5mm (.22) + Hawke 6146 + Diana 4-16x42 AO Dürbün ;avci;
    Hatsan Bipod ;keyfs;
    Hatsan Torpedo Sniper 5.5mm (.22) + Yatagun Dampa + UTG Leapers 3-9x40 AO Dürbün f;s;s
    Optima 3-9x44 Dürbün ½bay£bay`; (SATILDI)

Gamo P25 4.5mm (.177) ;#taban^l
    Crosman 1077 4.5mm (.177) bs,;s
    Ata Neo 12 Sentetik Mat Siyah 66cm +;tuftabV#

• Bence de grupman çok güzel olmuş tebrik ederim. Hatsan'ların marifetlerini görmek bana çok keyif veriyor ama Mod 85 sniper'ın marifetlerini görmek çok daha ayrı keyif ;)

Daha iyilerinide gorceksin ins :)

*Hatsan JSB 18 Gr ;avci;