Boom havalı tabanca

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Artık kesmiyor ya hiçbirşey, hadi hayırlısı... :))

Bir oyuncak ama havalı, arbalet tarzı arkadan kolu ile yayını kuruyorsunuz, içi boş mühimmat hava ile aldığı enerji sayesinde hedefe doğru yol alıyor..
    paketinde 25 metre menzil belirtmiş..

Şimdi inceliyordum da, modifiyeye son derece açık..
    Delrinden yeni mühimmat yapılıp, uçlarınada ilaveler yapılabilir, yayı güçlendirilir, kurma kolu güçlendirilir sonrasında..

neler olur neler :P

• sorma :)

en başa geri döndüm galiba diyordum geçen bir arkadaşıma, ama fazla başa dönmüşüm.. neredeyse çocukluğuma ineceğim :))

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen valibey ().

• Bende de böyle bi şey var abi. 25 mermi kapasitesi var, pump action mekanizması ve üstünde 20mm dürbün rayı bile var :)

Buna da bi şeyler yapmayı düşünürsen gönderiyim hemen, ev arkadaşımı vuruyorum arada ama çok sert atmıyor biraz güçlenmesi lazım 8o

• Hahaha aynen abi vortex tepme sıfır denecek kadar az, tetik modifiyesi yapmam lazım ama biraz sert.. 8o

• Ufaklık bu duruma ne dedi abi :D

Weihrauch HW97K 0.177-Hawke Sport HD 3-9x40 AO
    Hatsan Mod 87 QE 0.22 - Hawke Vantage 4x32 AO

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• Hayırlı olsun güvenli atışlar dilerim :)
    Bu sistem sağlam malzemeden yapılsa nasıl bir iş çıkar acaba?

Zoraki ultra hp 01-2 0.177 cal.
    Umarex Nighthawk 4.5 Tactical

Diana mod 52 Superior 0,22 cal.
    Crosman pumpmaster 760 4.5 (Pellet&BB)

Vursan 7+1 y.otomatik(1996)