red dot vs dürbün

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Hatsan mod 25 supertact aldım. 20-25 metre atışlar için dürbün mü yoksa reddot mu tavsiye edersiniz ?

• reddotlar hemencecik bozuluyor, ya da bize rastlayanlar öyle oldu diyeyim, toplu bir karalama olmasın, darbeye ve sarsıntıya dayanmadıkları için PCP harici tavsiye etmem. Tabi ileride ateşlime de takarım düşüncesiyle 400/500 Euro verip kalite bir şey alacaksanız eyvallah, dürbün ve tek parça ayak sizin için daha uygun olur.

BT 65 LW - Barska 10-40 X 50 AO Varmint Mil-Dot
    Lazer 12 Gauge içten şoklu
    Kral 12 Gauge Slug namlu
    YERLİYE DEVAM g;$i
    Listeye yeni bir Torun 12 Gauge eklendi

• Bende supertact'ımı bekliyorum
    Şu anda zoraki ultra var.2. olarak supertact aldım.Kesinlikle dürbün diyorum.4x32 geniş göz mesafeli bir dürbünle zevkle kullanırsın.20-25 metreden üstüste aynı noktaya atış yapmak yada dizili kalem pilleri tek tek indirmek çok zevkli oluyor.
    Orta kaliteli 4x32 bir dürbün 150 den başlıyor.Steoger markasını önerebilirim.

• Aslında hareketli yada reflex hedef çalışacaksınız red dot u öneririm. İki göz açık reflex atışlar yapmak için ideal 1x40 geniş açılı bir red dot. bende o şekilde kullanıyorum şu an. Ancak sabit ve uzak mesafeden küçük hedefler çalışacaksanız 4x32 bir dürbün öneririm bence bu silah için ideal.

-Havalı grubu

Crosman 1008 £tabanxalı$
    Crosman 1088 £tabanxalı$
    Gamo pr45 £tabanxalı$

Hatsan Mod 60 ;tufey#
    Hatsan mod 25 supertact 22 cal. Vortex 1x40 Red dot / 4x32 Scope ;kovboys;
    Hatsan At44 Tact 22 cal. 3-12x50 scope/ harris bipod ;tufey#

-Ateşli grubu

Huğlu 101B Trap/Skeet special ed. ;avci;
    Sarsılmaz Concorde 12 GA bs,;s
    Hatsan Mpa Ts 12 GA f;s;s
    Baikal izh 18m Slug 410. ga 3-9x40 scope / harris bipod ;tufey#