BT 65 için BARSKA 8-32x50 IR/AO Excavator veya BARSKA 10-40x50 IR 2nd Generation Sniper Tüfek Dürbünü öneri

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba BT 65 için öncelikli olarak Barska 8-32x50 IR AO excavator ikinci olarak BARSKA 10-40x50 IR 2nd Generation Sniper dürbünlerini düşünüyorum yakın ve uzak mesafe için kullanıcam 20 metre ve 300 metre arası kullanım için uygun olurmu bu dürbünler? kullanan arkadaşların tavsiye ve görüşlerini öğrenmek istiyorum yada bu dürbünlerden başka önereceginiz bir dürbün varmı görüntü netligi ile zumlamada hedefin reticlede aynı yerde kalması ve görüntüyü bozmayan (dürbün çepherindeki görüntüyü içe doğru toplama yapmayan) özellik ile barskanın bu modelleri ile diger marka dürbünleri kullanmış kiyaslama yapacak iyi ve kötü yanlarını aktaracak arkadaşların yorumunu bekliyorum.
    Yorumlar için şimdiden teşekkürler.

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen ferhat2160 ().

• Bu konuda ben de aynı şeyi merak ediyorum. Güncel bilgi var mıdır?

• Excavator kulllandim fakat size tavsiyem
    Vector optiks markasina sahip durbunlerden almaniz.
    Vector hem saglam hemde uzun artikili sayesinde cok verimli.
    Net bir durbun.
    6x24 buyutme yeterli olucaktir. Cunku uzun mesafeye yuksek zoomda atamzsiniz.
    Ayaginiz ayarli ayak olursa eger ancak bu sekilde kulllanabilirsiniz.

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• Metehan tesekkurler. Uzun mesafeye yuksek zoomda olmaz demenin sebebi nedir bir ornek verebilir misin?

Mildot artikil'o yukari kaldirdigimizda mildot biter diye mi diyorsun bunu?

• Uzun mesafe atışlarımda hedefi vurmak için hedefin üstüne nişan aldığından dolayı hedef dürbünün görüş alanından çıkıyor. Ancak ayarlı ayak alırsan dürbünün açısını değiştirerek bu sorunu ortadan kaldırabilirsin.

bt65 sb-w-lw 5.5mm 80-87 Joule.

• bu uzun mesafe atışlarındaki yüksek zoom yapamama sorununu ffp li dürbünler çözebilir sanırım.

Crosman 2100 4.5mm (yakın mesafe(40mt) piknik bahçe için yüksek isabet hassasiyeti-pratik-hafif-kullanışlı-sessiz)

• şu durumda vectör daha iyi duruyor hem yakın hem uzak mesafe de en kullanışlı olarak 6- 24 orta ayarlı büyütme ideal anladığım kadarı ile cevaplarınız için teşekkür ederim

• Ben at44 tufegimde Vector Optics 8-32x50 E-SF dürbün kullanıyorum. Uzak mesafe için 8 zoomda kullanıyorum. 165 Metre video Su asagida. Artikili ekrandaki gibi. Üstten ikinci Dottan sifirladim durbunu. Hem yakın hem uzak mesafede kullanıyorum sanada öneririm.

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Ekiz Regülatörlü at44 long lw 5,5 mm
    Vector Optics Viper 8-32x50 E-SF