pcp tufek secimi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Bide ustatlar hilal avin sitesinde 4 cesit hw100 var hangisi en cok tutulani.

• Doğan bey Çin'den gelen durbun le bayii de satılan orjinal durbun aynı olmaz kanaatindeyim.

• Çinde vector optics satıyor zaten.Orjinal 2 satıcısı var.Bayidede aynı fiyat olmaz bencede:))

Escape .25 + Hawke sidewinder 30 ( 20x mildot)

Husan + Vector optics Reaper 4-14x50

Talon P .22 + Vector optics condor 2x42 reddot

• Bence hw 100 fsb 5.5 al derim çok sessiz ve isabetli.

• Peki dogan hocam bu delikli olan t kundak demi ondan hangisini tercih edelim

• Sana kalmış abi.Kozmetik tamamen

• Peki öbürlerinin ucundaki moderatörün amacı ney

• Üstadlar daystate huntsman xl 5.5 hakkında ne dersiniz çok hoş bişey buda..

• Peki öbürlerinin ucundaki moderatörün amacı ney

ekstra moderatör baya bi sessizleştiriyor normal haline göre.

• Eyvallah doğan hocam peki daystate hakkındaki görüşünüz ney acaba ben bu tüfeğe taktım kafayı

• Dediğim gibi pahalı ve kullanım basınçları yüksek.Bursada biz 300 bar dolumu ancak 260 bar yaptırabiliyoruz.Bize gelmez.300 barda doldursak genede scubayı çabuk bittirir.He pompadan bahsetmiyorum bile.Ama kaliteli şuanda resmi bir servisi var mı bilmiyorum.Bildiğim kadarı ile hw nin resmi bir servisi var.

• Hem hw100 fsb hem de daystate huntsman kullanmış birisi olarak kesinlikle daystate huntsman derim. Hw100 çok kaliteli, regülatörlü, şarjör indekslemesi kusursuz vs. Ama tüm bu düşünceleriniz daystate tüfeği elinize alıp atış yaptığınızda değişiyor. Sattığıma hala çok pişman olduğum bir tüfek. İmkanınız varsa daystate huntsman classic derim.

AA HFT500 .177
    Hawke 10-50x60 ED

• Bu arada huntsman classic en stabil atışlarını 200-120 bar arasında yapıyor. Yani 230 bar doldurmak zorunda değilsiniz.

AA HFT500 .177
    Hawke 10-50x60 ED

• Ziyagg hocam görüşleriniz çok teşekkür ederim peki aas510 daystate desem hangisini secersiniz

• Konuyu sürekli bir kıyaslamaya sürüklüyorsunuz. Hw100-daystate huntsman-s510 hep aynı kategoride tüfekler. Üçünü de kullandım. Bana göre en keyiflisi huntsman. Başkasına göre hw100 bir başkasına göre s510 olabilir. Forumlarda bu üç tüfekle ilgili birçok inceleme ve kıyaslama mevcut zaten. Bu şekilde bir yere varamazsınız. Bence görsel olarak en çok hoşunuza gideni alın. Hangisini alırsanız alın pişman olmazsınız.

AA HFT500 .177
    Hawke 10-50x60 ED

• Doğru haklısınız ama bir kere insanın istemediği başa gelince ister istemez bu sefer secici oluyor herşey için teşekkürüm ederim

• içlerinde kötü yorum alacak yok ancak aa510 hertürlü ameliyata uygun sn mustafa ekiz in yorumunu alırsanız zaten kararınızı da vermiş olacaksınız

kral bull pup .22
    stoeger atac suppressor .22
    hatsan mod 99 .22
    tacvectör optic 10-40x60 satılık

• Ozaman mustafa hocanın yorumlarını bekliyoruz buraya

• fazla atış sayısı+isabet+denge+güç=AA s510.
    servisede ihtiyaç duymaz,arıza vermez.hw 100 tercih ederseniz olduğu gibi kullanırsınız.gücü yetersiz gelebilir belki.modifiyesi çok karın ağrılı,pek yatkın değil,biraz nazlı bir mekanizmaya sahip.ama kaliteli bi tüfek gerçekten.buarada meydan av hw nin servisliğini nekadar yapabiliyor onu da bilmiyoruz.denemek için arayıp bi sorun.hw 100 tüfeğim var mekanizmada sorun var deyin bakalım ne cevap verecekler?bende bilmiyorum ve merak ediyorum.ha buarada hv de servise ihtiyaç duymaz diye düşünüyorum.huntsma ise hava hacmi az olduğu için bana cazip gelmiyor.