zoraki sol ve sağ el uyumlu kabza

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • evet hobidaşlar, hayalimdeki zorakiye kavuşmakla beraber solak olmamdan dolayı aklımda hep zorakinin kabzasını her iki el için uyarlamak vardı.bununda en kolay yolunun sol ve sağ kabzayı birleştirmek olduğunu düşünüyordum.kimseden net yanıt alamamış ve fabrikadan da olmaz cevabını almıştım.sol kabza bu gün geldi ve işe koyuldum.uyumsuzluk var ama olmasına engel olmadı.hatta avuç yaslama desteğini takmakta ısrar etmeseydim 5 dak. iş. o uğraştırdı çünkü karşılığına gelen somunların arkası boş kaldı montajla uğraşırken sürekli düştüler.bende para bandıyla yapıştırıp öyle vidaladım. gayet iyi oldu.sağ başparmak dayanağı sol avucumu oldukça acıtmaya başlamıştı.yine kabzadan dolayı silahı kurarken alışık olmayan tarafımdan dolayı zorlanabiliyordum.şimdi yorulduğunuzda her iki elinizle de kabzayı kavrayabildiğiniz için çok kolay.bir vida arttı. uzun olan vidayı kullanamadım karşılığı engel oldu. alttan çıkan kısayı kullandım.alttaki yere de vida takamadım her iki tarafı da somun yuvası şeklinde kaldı fakat sallanma esneme tıkırtı vs bir olumsuzluk yok.oldukça da konforlu ortopedik özelliğinden bir şey kaybetmedi.

Zoraki ultra hp 01-2 0.177 cal.
    Umarex Nighthawk 4.5 Tactical

Diana mod 52 Superior 0,22 cal.
    Crosman pumpmaster 760 4.5 (Pellet&BB)

Vursan 7+1 y.otomatik(1996)

• Aranan kan bulundu abi.atıştan gına gelince (gelirmi acaba yada pelletsiz kalınca)diğer aksesuarlara kafa yorarım birazda.

• elinize sağlık :)

AA s510 carbine .22 ( Audrius regülatör ) BSA 8-32*44ao

AB Rh (-)

• elinize sağlık :)

Teşekkür ederim.pek bir emegim yok ama benim gibi dertlenen solaklara fikir olsun.

• Halletmenize sevindim, güle güle kullanın.

Zoraki HP01 Ultra .177

• Halletmenize sevindim, güle güle kullanın.

Teşekkür ederim.zoraki zaten süper bunu da halledince kaymaklı tatlı gibi oldu.

• seti tamamladım.bana göre dipçik uzun.dürbünden daha iyi görebilmek için daha kısa olmalı.dürbün tabancayı rahat kurabilecegim son noktada.dipçik modlanırsa sorun kalmaz.oluru var mı inceleme fırsatım olmadı.sıfırlamasınıda yaptım.

• Sol kabza Nereden bulabilirim

Ben Meydan av'dan almıştım. İstanbulda değilseniz arayıp online olarak temin edip edemeyeceğinizi öğrenmeniz gerekir. Piyasada yoksa direk fabrikadan yardım alabilirsiniz.

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen ofis ().

• Forumda msj lara cvp vermeyi beceremiyorum. Degisik acayip kullanisli degil. Kisilere ozelden mesaj nasil yaziliyor ?