Dampa ayak arıyorum!!

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • arkadaşlar patriotu alalı 1,1,5 ay oldu yalnız aldığım dürbünü hala takamadım şuan elimde tasko 3-9x56 dürbün var çoğu yerde dampa ayak aradım çoğu kişide getiririz merak etme dedi ama hala bi cevap alamadım dürbünün kendi bağlanma aparatlarıda büyük geliyor tüfeğe, tüfeğin dürbün yatağı 11mm ise dürbünün ayakları 15 mm yani kısacası bana bu dürbünü şu silaha takabilmem için yardımcı olur musunuz ? ;#^+.:) ayrıca silahla 1000 küsür atış yaptım ve sanırım gücü azalmaya başladı ;( bugun bi deneme yaptım ve ole anladım bu konu içinde yapılabilicek ne vardır?son bir problemim daha var silahın arpacık kısmı sağa sola doğru oynuo :S:wacko: goz gez arpacık olarak ateş ettiğim için her oynayışında saçmasapan yerlerı vuruyorum bu olayda çok canımı sıkmaya başladı ;#^+. napıcam ben yardımcı olursanız sevinirim ^^

Webley patriot .22 -- 3-9x40 bushnell + tek parça ayak

Walther cp99 compact 4.5

Torun 4.5 heralde 4 sene önce almışımdır(ilk deneyimim)

Walther cp99 -- 9mm kurusıkı

Voltran f92 -- 9mm kurusıkı

• arkadaşım istersen birazdaha bekle...mustafa abi önümüzdeki ayın başına doğru dampaları satışa çıkaracağını söylemişti..hem fiyat olarakda çok makul sadece biraz daha sabır...kazıklanmana gönlümüz razı kalmaz....

• Ecyad arkadaşım doğru söylemiş, ama eğer sabredemiyorsanız ve aradaki fark sizi sarsmayacaksa http://www.opticswarehouse.co.uk/proddetail.asp?prod=SPMDM buradan temin edebilirsiniz. Tahmini 4 günde gelir, PTT kargo ile şahsen teslim ediliyor. Çok kaliteli ve sağlam bir dürbün ayağı, darbe emici özelliği de gerçekten çok işe yarıyor. Sıfırlama kaçırmıyor dürbününüz kolay kolay...Kazasız atışlar..

Webley&Scott Patriot .22 cal (1. nesil)
    Optima 3-9x44+( Sportsmatch Dampa Mount 1" )
    Webley&Scott Tomahawk .177 cal
    3-9x32E Tasko+Tek Parça Ayak

Hatsan At-44 10 .22 cal 6-24x50 Tasko