Leapers 6-24x50 Full Size A.O. Range

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • modifiye etmeden önce 120 bar hava ile 640fps çıktı modifiye sonrasında ölçüm yapamadık ama ortalama 800-850 fps olucağını umuyoruz

110 bar da Match pellet ile 540 fps attı bende.

• bahsedilen SWENK (böyle yazıldığına emin değilim) ayaklar havalı silahların 9-11mm dovetail tabir edilen yuvaya uygun olmayabilir, daha geniştir. ayrıca fiyatlarınında çok yüksek olduğunu duymuştum.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• ben havalı tüfekler konusunda çok yeniyim. bu siteyede yeni girdim. ancak havalı silahlar konusunda çok uzmanlaşmış arkadaşlar var. Şaşırmadım değil. ben yivli olarak 308 win.çek brunoya takmıştım swenk montaj. dediğinizde haklısınız havalı tüfeklerde uygun olup olmadığını bilmiyorum.bir an dürbünü görünce bu ayakda olabilir diye düşündüm.

bu siteyi arkadaşları tanıdığım için (yavaş yavaş) seviniyorum.yardımlaşma da çok güzel.sorularıma herkes içtenlikle katılıyor.ben de elimden gelenin fazlasını yapmaya devam edicem.

• bu tarz ayaklardan 11 mm olanı henüz duymadım.
    ancak bu ayaklarda enteresan olan şey, devamlı kafamı kurcalayan ve beğendiğim husus ; dürbünü ayaklara oturtup iyice sıkıyorsun yükseklik ayarını ve rüzgar ayarını tam olarak dürbünün merceğinin optik merkezine odaklıyorsun, ayakların dürbünü sıkan kısmında içte dairesel bir oring sayesinde iki ayağın dürbüne yaptığı basıncı tam olarak dengeleyip dürbünü güzelce sıkıyorsun.Silahı sıfırlarken dürbünün ayarlarına dokunmadan ayağın içindeki oring sayesinde silahı sıhırlıyorsun.Bu sayede 50 metreye sıfırlanan silahın yüksdeliş ve düşüş ayarlarını yapmak hem kolay, hemde artıkılın orta noktasını merceğin optik merkezinden fazla uzaklaştırmadığın için görüntün daha aydınlık oluyor

• Dürbünüm ilk durağına abimin Newjersey'deki işyerine geldi, ayın 17 sinde eniştemin bavulunda Tr.'ye giriş yapacak inş. Fotoyu abim ricam üzere çekip yolladı.
    Çocuk gibi heyecanlıyım. Dürbünün toplam uzunluğu 50cm :) Şaka gibi. Atışlarımda daha konsantre olacağıma inanıyorum. Bunu gruplar gösterecek. Atın sağlıcakla...

[Resim Engellendi: http://img253.imageshack.us/img253/1667/leapershj1.jpg]

• hadi hayırlısı çok güzel dürbün

.

ankarateam.png

• İnsanın dışarlarda bir tanıdığının olması ne güzel değil mi :) hayırlı olsun.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Mutlu SonNNNN!

Dürbünüm geldi. Afedersiniz ama eşşek gibi bişeymiş. 50 mm, 40 mm ye göre ne kadar çok farkediyormuş. Sunshade'i 3 inch. Toplam boyu kabaca ölçtüm 51cm. Bi tane yedek 2 adet pil vermişler. Havlu kadar mercek temizleme bezi bir alyan anahtar. Klik düğmelerinin ortasında alyan var.

2 parçalı high yükseklikte Accushot ayakla aynı kutunun içinde geldi hepsi. Ambrosia'nın dediği 1 inch ve 30mm ayak ölçüsü gözümü korkutmuştu. Ayağı dürbüne taktım ve cuk oturdu. Işıklı artıkıl pek cazip gelmedi. Ama mutlaka vardır kullanmam gereken zaman.
    Tahmini 120-130 metredeki aracın plakasını rahatlıkla okudum. 200 metredeki plakayı da okuyabilirim galiba.
    Şu an tüfeğim Kemal Abi'de, dürbünü bağlayamadım o yüzden.

Pazar günü görüşmek üzere...

• Bence o kadar zom la 300 metre bile okuyabilirsiniz ;kihhik,

Evanıx s 10 blızzard - BSA 3,5x10-40

• hayırlı olsun, çok güzel bir dürbün :D

.

ankarateam.png

• Hay maşallah bendeki el dürbünü bile 20 x :whistling:

Safir T14 Uzun Kundak Ayarlı Dipçik + Tasco 2x8x32

War doesn't determine who is right but who is left...

• Hay maşallah bendeki el dürbünü bile 20 x :whistling:

Sağolun arkadaşlar,
    Yaptığım çok yanlış ama bir kereye mahsus oldu zaten. Dürbünün performansını ölçmek istiyordum. 200 metre karşıdaki perdesi çekilmiş evin duvarındaki saat 21:17 yi gösteriyordu. Elinde 40x dürbünü olan arkadaşlar aynı mesafedeki saatin markasını okuyodur heralde. Sevdim dürbünümü :)

• iyi günlerde kullanın

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın...
    Bu ayın sonunda norveçten gelicek olan bir tanıdıgım var. Aynı dürbünden bende istedim umarım bir sorun cıkmaz. 8|

[align=center][color=#006600][b][font='Georgia, Times New Roman, Times, serif']Webley & Scott Raider10 .22 + BSA SWF 8-32x44 MİLDOT

• Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın...
    Bu ayın sonunda norveçten gelicek olan bir tanıdıgım var. Aynı dürbünden bende istedim umarım bir sorun cıkmaz. 8|

Teşekkürler arkadaşlar,
    Mercek kalitesi çok güzel. Parçalarının işçilik kaliteside iyi. Şu an yaşadığım tek sorun, dürbün ayağı biraz yüksek geldi tüfeğe. Arkadaki ayağın içine 2 kat film tabakası koyucam. Namlu ile dürbün arası 5-6 mm gibi acaba bu aralık fazla mı?
    10-12 metrede 24 büyütme yapıyorum ve görüntü maşallah cam gibi, pırıl pırıl. Dürbün 1 kilodan ağır geliyor bütün aksesuarlarıyla. Ufacık Webley'in üstünde çok iri durdu. Akşam fotolarını çekip koyucam.

• Oyy manşallah iyice iştahımı kabarttınız şimdi :)

[align=center][color=#006600][b][font='Georgia, Times New Roman, Times, serif']Webley & Scott Raider10 .22 + BSA SWF 8-32x44 MİLDOT

• Yeni gelen Leapers 6-24x50 dürbünümü 125 YTL ye satıyorum.
    Satma sebebim basit aksiliklerde çabuk sinirlenip eşyaya zarar vermemden ve ancak o şekilde rahatlayabilmemdendir. Dürbünün üstündeki alçalış ve yükseliş düğmesine şiddet uyguladım. En son penseyle sıkıp boyasını iyice bozdum. Çünkü çıt sesini ayarlıyamamıştım. Bütün sinirim bundandı. Dürbünün diğer her yeri sağlam. 6 dan 24 e kadar büyütme yapıyor. Işıkları çalışıyor. Sun shade ve kapakları mevcut. Kutusu alyan anahtarları mevcut. Ben tamir eder kullanırım diyen varsa 125 ytl ye veriyorum. Belki bende birilerine tamir ettiririm ama dürbüne küstüm. Görecek gözüm yok onu.

• cahit bey dürbününüze talibim pmden msj attım ordan ulaşabilirsiniz bana

marmarateam.png

Evanix Blizzard Bolt Action Thumbhole .22 -FTX-F1 10-40x50 (Regule;kovboys; )

Hw 97k .22 - Bushnell 4-12X40 :thumbup:

Zoraki Hp01 ultra .22 - Barska Electro Sıght 4x21 AO g;$i

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen aytapfa ().

• Cahit bey
    Severek aldığınız dürbün için üzüldüm.bir çaresi vardır mutlaka düzeltilebilir sanırım.

A Takımı Üyesi