torpedo 155 levyesi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Selamun Aleyküm hatsan torpedo 155i kurarken levye kurulu kaldı geri yerine gitmiyor silahın altındaki altın renkli kubbeli düğmeyede basılmıyor tetik isnadıda inik yani atışa hazır gözüküyor levye kapanmıyor levye düğmeside sert sorunu çözemedim önceden böyle bir sorun yaşayan varmı?

"Ali Bumaye"!!!

• aleyküm selam;

bende yaklaşık bir sene torpedo kullandım. aynı durumla bende karşılaştım. alttaki levheyeyi serbest bırakan kilit vidası gevşeyip kilit mandalına basamıyor.

tüfeği servise gönderebilirsin yada kundadığı söküp vidasını sıkarsan sorun çözülüyor. sıkacaksan '' locktite '' gibi ürünlerle somunu sabitlersen tekrar yaşamazsın.

kolay gelsin.

Artemis süper poze 71 cm tek tetik enjektör

Hatsan AT44 S 10

• Forumda alttan kurmalılarda bu sorunu yaşayanlar olmuş teknik servisi aradım geçen hafta 30 saniyede halloldu yöntem silahı sıkıca kendine dayayıp kolu hafif sağa sola oynatarak kendine güçlüce çekerken kubbeli emniyet gevşeyip basılır hale geliyor sonra kol kapanıyor mermi konulup atılıyor hatsan servisi önceden bu tip sorunla karşılaşmış arayınca soruna direk cevap verdiler gerekir öncedende arayanlar olmuş madem önlemini almaları gerekir

"Ali Bumaye"!!!

• O şeklide daha sert şekilde kurmayı deneyin çözülüyor sıkışıklık...

Hatsan Torpedo 155 .22 cal - Kol Kaslarının Baş Düşmanı :D