Hatsan Mod 85 Sniper Vortex 25-50-75-100 mt Atışları

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • grupman yapıcak atış kağıdım olmadığı için hem küçük hemde vurması zor diye ampul kutularını tercih ettim negatif yaptım daha rahat belli olması için

Hatsan Mod 85 Sniper Vortex
    Optima 3-9x44E

• Bende mod 85 sniper vortex kullanılan biriyim çok keyif veriyor atışlarım umarım sizde memnunsunuzdur buda benim 70 mt denemelerim

• 70-100 metreler çok ciddi mesafeler, sabit zoomlu mildotsuz dürbünle bu grupmanları yaptıysanız tüfeklerde sizlerde ayakta alkışı hak ediyorsunuz.

Artık demir almak günü gelmişse zamandan, meçhule giden bir gemi kalkar bu limandan.

• Bu konuda haklısınız 3-9-32 dürbünle hedef kağıdını zor görürken bu atışlar imkansız gibi görünse de oluyor bilinçli değil zaten şişeleri kırmak için hunharca yapılan atışlar bunlar çaylak şansı işte #hims

• İşi ciddiye alıp en fazla 10 ve 25 mt uğraşma zamanı artık bizimkisi ilk alınan ve bu hobiye yeni gönül veren birinin heyecanı desek daha doğru olur saygılar sunuyorum