ankara buluşması göremedim havalarda güneşli :-)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • olmadı biz mi öncülük etsek. Gerçi benim tüfek henuz gelmedi ama....

olabilir kardeşim bi buluşma yapalım mamakta

• Müsait olduğunuz bi zamana ayarlayabiliriz aslında hem kesinleşirse gelmek isteyende olabilir..Araziden yana sorun varsa Mamak Yeşilbayırda bildiğim bi arazi var ancak tek sorunu gölgesiz bi yer malesef ondan dolayı öncelikli olarak gidipte memnun kaldığınız yerler varsa orayı kararlaştırabiliriz

- Hatsan Nova Compact 5.5mm - Vector Optics Sentinel 10-40x50

- Hatsan Mod 125 Vortex 5.5mm- Hawke 3-9x40AO

- Zoraki HP-01 Ultra 4.5mm - Bsa 8-32x40AO

- Ruger P85 9mm
    - Tariq 951 9mm
    - Umarex Smith Wesson Combat
    - Ekol Voltran ASI -Full Automatic-
    - Canas Magnum 9mm -Full Automatic-

'' Silahının dolu veya boş olması değil, arkasındakinin akıl dolu bir insan olmasıdır asıl önemli olan.''

• a takımı c tesileri kesin bulusuyoruz buyrun gelin tanışalım demişlerdi. amA poligonlarını takım dışından kimseye kullandırmıyorlar. malum kendileri emek para verip yaptılar

Arkadaşlar merhaba, evet hemen hemen her cumartesi buluşma oluyor. Ben uzun zamandır buluşmalara katılmıyorum ama takımımızın üyeleri herhafta buluşma gerçekleştiriyor. Atış alanımız Ankara Mühye Köyünde. Alan takım üyelerimizin kullanımına mahsustur, gelip tanışmak, bilgi almak ve sohbet için tüm hobiseverlere kapımız açık. Saygılar

• Arkadaşlar merhaba, evet hemen hemen her cumartesi buluşma oluyor. Ben uzun zamandır buluşmalara katılmıyorum ama takımımızın üyeleri herhafta buluşma gerçekleştiriyor. Atış alanımız Ankara Mühye Köyünde. Alan takım üyelerimizin kullanımına mahsustur, gelip tanışmak, bilgi almak ve sohbet için tüm hobiseverlere kapımız açık. Saygılar

15 yıldır Ankara dayım mühye köyünü yeni duydum. Ne tarafa düşüyor? Tüfek tabanca atılmıyor herhalde.