patriot kundağı parçalandı...

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Temizleme pelletini attıkdan sonra emniyetin tam altından pistonun arkasını tamamen boşa çıkaracak kadar pir parça koptu :S sizce ne yapmalıyım,hatsan çözermi bu işi?

webley patriot 5.5 + hawke reflex 4-12*50 mildot
    TOZ MC 20-01(SATILDI)
    ARMSAN A612W 71+61 slug namlu(ahşap kundak,karbon plastik kundaklı,satılır)
    REMİNGTON 870 20" F.R.

• aynı olay benimde başıma geldi,hatsana gönderdim ücretsiz değiştiler.sadece kargo ücretlerini ödedim.fatura fotokopisini ekle gönder sanırım ücretsiz yenilerler.

A Takımı Üyesi

• işde güçlü tüfeklerin dezavantajları benim arkdaşda mod 125 var oda tepmeden dolayı kundağı plastik olmasına rağmen yan tarafından iki vida ortasından ayırdı kırdı yolladı hatsana bedavadan değiştirdiler bendeki de bu gün namluyu kırdım saçmayı koydum namluyu tekrar kaldırdım dipçik yerinden fırladı arkasındaki omuza dayanan plastik parça vidalarıyla beraber cıkdı düşdü bende geçmeli oldugu için içini temizledim ve bolca japon sürdüm taktım oldu senin yapıcagın arkadaşın dediği gibi yolla hatsana bakıyolar bedava hemde keçe yay felan başka sorunu varsa onlarada bakıyolar yolluyolar geçmiş olsun

• Temizleme peletinin arkasına normal pellet koydun mu? Yoksa boş atış etkisi yapmıştır.

Geçmiş Olsun, Hatsan'ın tek iyi tarafı servisi. Yolla tüfeğini değiştirsinler.

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• diana 350 de güçlü ama daha sorun çıkardığını görmedim duymadım

Evanıx s 10 blızzard - BSA 3,5x10-40

• o güçlü vede yanında kaliteli kartalcin im o ap ayrı bi olay

• aynı olay benimde başıma geldi,hatsana gönderdim ücretsiz değiştiler.sadece kargo ücretlerini ödedim.fatura fotokopisini ekle gönder sanırım ücretsiz yenilerler.

Fabrikayı aradım,yolla dediler benim tüfekde yeşil gres var bundan dolayı bir olumsuzlukla karşılaşırmıyım nedersiniz ?

TOZ MC 20-01(SATILDI)
    REMİNGTON 870 20" F.R.

• arkadaşım yeşil gresden herhangi bir sorun olurmu olmazmı bilmiyorum ama sen yinede temizle yolla kafan rahat olsun

• Farkı açık DİANA mod 350 açıklama yapmaya gerek yok ;dance;

okadar olacak sonuçta kul yapısı sonuçta bi şekilde sorunu çözüyorlar ama aynı olay diana 350 magnuma gelse sorun nekadar zamanda çözülür merak ediyorum

AA s510 22 cal twintube(43fpe)

Hayatta iki şeyden korkarım, bir AIIah’tan, bir de AIIah’tan korkmayandan.

• okadar olacak sonuçta kul yapısı sonuçta bi şekilde sorunu çözüyorlar ama aynı olay diana 350 magnuma gelse sorun nekadar zamanda çözülür merak ediyorum

Elbetteki kul yapısı,ama kalite ortada .Ben Hatsana kötü demiyorum,kötülemiyorumda hatta çok beğendiğim tüfekleride var.Fakat Dianada böyle bi sorun olacağına ihtimal bile veremiyorum.Eğer bi fırsatını bulabilirsen Diana Mod 350 magnum'u sök bi incele ozaman ne demek istediğimi daha iyi anlarsın.

• söktüm zaten ama ben o açıdan dememiştim malum bunlar yurt dışından geliyor parça sıkıntısı vardır büyük ihtimalle hatta forumda diana arpacık arayan bile vardı

AA s510 22 cal twintube(43fpe)

Hayatta iki şeyden korkarım, bir AIIah’tan, bir de AIIah’tan korkmayandan.

• söktüm zaten ama ben o açıdan dememiştim malum bunlar yurt dışından geliyor parça sıkıntısı vardır büyük ihtimalle hatta forumda diana arpacık arayan bile vardı

Hocam Diana arpacık arayan arkadaşlara gerekli yönlendirme yapıldı arpacık temin edildi.

Hocam doğru söylüyorsunuz parçalar yurt dışından geliyor fakat İSTANBUL'da AV DOĞA var Diananın TÜRKİYE distiribitörü hertürlü yedek parça ihtiyacını karşılıyabilirsin.

Arızayı giderirsin ne gerekirse ödersin oda kullanıcının sorunu,Yani yedek parça sıkıntısı yok ½bay£bay`;

Saygılar.

YUSUF

• dianada patriot kadar güçlü olsa ve yeşil gresle yağlansa ardından yağlı pelletlerle atış yapılsa o da fazla dayanamaz özellikle 1.nesil patriot sadece hatsan montaj,orijin webley yani modsuz haliyle en güçlü yaylı...

TOZ MC 20-01(SATILDI)
    REMİNGTON 870 20" F.R.

• diana 350 de güçlü ama daha sorun çıkardığını görmedim duymadım

Biri 1000 lira, diğeri 300 lira. Olsun o kadar dimi ;) Ben bu sorunları ve yazılanları okudukça patriotu satmakla ne kadar iyi ettiğimi anlıyorum. Devamlı sorun devamlı sorun...

• doğan kardeşim ben aksine memnunum ;tacli# patriotunda sorun yaşayanların çoğunun asıl sebebi aşırı yağlama dan kaynaklanıyor,gezin vidası var birde,gevşeyen vidalara çözümü de var ;tacli# şayet ben bu tüfeği satarsam ki satmayacağım, ama farzet satdım sayayım yerine pcp tüfek alırım yaylı tüfek almam patriotun üstüne,bu da benim patriot sevdam dan kaynaklanıyor ;tacli#
    yağlı pellet ler istenilenden fazla yağlanırsa saçma yükleme haznesindeki siyah o ring contanın erime kaçınılmaz olur,mümkün olduğu kadar çok az yağ püskürtülmeli pellet lerin üstüne,ben yağı püskürtdükden sonra saçmaları bir gazete kağıdının üzerine serip güneşe koyuyorum yağın cıfıklığını güneş kurutsun diye pelletler üzerinde,ayrıca ben patriot güçlü bir tüfek olduğun dan yeşil gresi tamamen arındırdım tüfekden,yeşil gresli hali her atış sonrası tüfekde bir çırpınma oluşuyordu şahlanıyordu tüfek yanık kokusu bitmek bilmiyordu,derhal yeşil gresi arındırdım tüfekden,bu arada keçe çok az bir miktar hasar gördü dizelleme sonucu,ama mod85 im de yeşil gres mevcut sorunsuz kokusuz çalışıyor :)

• Sayın abim millete pelletleri yağlıyorum demesende güzelce yıkayıp kurutuyorum desen sanki daha manalı olur ;tese;kkur ; yağın cıvıklığını alacak güneş seni de pelleti de sideyi de eritir

• dianada patriot kadar güçlü olsa ve yeşil gresle yağlansa ardından yağlı pelletlerle atış yapılsa o da fazla dayanamaz özellikle 1.nesil patriot sadece hatsan montaj,orijin webley yani modsuz haliyle en güçlü yaylı...

Hocam bilmem biliyormusun ama herşeyin fazlası zarar azı karar.

Kalite güçle ölçülmez, neden sürekli patriottla ilgili pim kırıldı,kundak patladı,kurma kolu dağıldı,tetik korumasının vida yatağı çatladı,yay kırıldı vb.haberleri duyuyoruz :him:s
    Bunları mantık çerçevesinde açıklıyabilirmisin :him:s

Neden :him:s sürekli duymuyoruz Diana'da pim kırıldı,kundak patladı,kurma kolu dağıldı,tetik korumasının vida yatağı çatladı,yay kırıldı vb.haberleri

Artık arızalarıyla aşikar bi duruma geldi Webley Patriot.Bu lafım yanlış anlaşılmasın!!! ben Hatsanı kötülemiyorum sadece Webley Patriotu beyenmiyorum,ayrıca Hatsan yapımı olupta patriottan daha kaliteli tüfelerde var.Weblet tomahawk,Webley longbow,mod 125,Webley raider,Webley raider 10 bunlar çok çok güzel.

Yanlışım varsa düzeltin lütfen,zülçi lisan ettim ise affola.

Selam ederim YUSUF :thumbup:

• Patriot hatsan vasıtasıyla gelmeseydi de direk ithalat olsaydı fiyat 1 000 tl ye yakın olurdu o zaman iyi olacakdı mantığınıza göre :)americanairgunhunter.com sitesinde neden incelenmiş bir tane diana yok acaba ?hemen söyleyim çünkü diana şişe kırmaz böyle oluncada karşılaştırmanın mantığı yok diana 300 tl olsa almam yine patriot alırdım...
    Sürçü lisan ettiysek affola :D

TOZ MC 20-01(SATILDI)
    REMİNGTON 870 20" F.R.

• Patriot hatsan vasıtasıyla gelmeseydi de direk ithalat olsaydı fiyat 1 000 tl ye yakın olurdu o zaman iyi olacakdı mantığınıza göre :)americanairgunhunter.com sitesinde neden incelenmiş bir tane diana yok acaba ?hemen söyleyim çünkü diana şişe kırmaz böyle oluncada karşılaştırmanın mantığı yok diana 300 tl olsa almam yine patriot alırdım...
    Sürçü lisan ettiysek affola :D

Merhaba hocam yine ben.

Bu yazışmalarda aynı retkitle dalton kardeşlerin düellosuna döndü ;lol; Hocam ben anlıyorumki eteğimizdeki tüm taşları bu topiğe dökecez ;rofl.;

1.Direk ithal olsaydıda bu arızaları verseydide yinede düşüncelerim değişmezdi,şu soruyu sorardım ozaman (ya 1000 ytl verdik tüfeğe bak parça parça oldu neden acaba :him:s )
    2.Beni americanairgunhunter.com sitesi hiç ırgalamıyor çünkü AİRGUNTURK.COM VAR :love:
    3.Kimdemiş diana şişe kırmaz diye ;lol;;lol;;şrofls;. öyle bi kırarki anlamazsın nezaman kırıldığını ;rofl.; ispat etmeye gerek duymuyorum zaten bilinen bi olay.
    4.Aklıma bi Ata sözü geldi -uzaktan zurnanın sesi kulağa hoş gelirmiş ;kihhik, Şişe kırılma sesi gibi ;rofl.;
    5.Patriot 10 numara ;d; Diana beş para etmez. ;kffx;