FXairguns Typhoon T12 .22" (5,5mm)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Herkese Selamlar

Fabrika verisi hızı : 870ft/sec (265m/saniye)

Mustafa abi verdiğiniz bu çıkış hızı değerleri kaç grainlik mermilere göre acaba bilgi verebilirmisiniz? Teşekkürler

• Official Post

FXairguns bu testleri JSB exact jumbo diabolo 16grains pellet yapıyor.

• Birtanede T12 mi alsak-Revolution mu alsak.?Kafam karıştı. ?(

FX Revolution PCP 5.5 cal +Nikko Stirling TARGET MASTER 10X50-60 MD

BUREO 30,06 + REDFİELD 3*9-ELİPTİC35

ankarateam.png

• merhaba arkadaşlar. benim de kafama takılan sorular var. bir türlü tercih yapamadım. revo ile gladyatör arasında. birçoğunuzun tercihinize ve paranıza bağlı dediğinizi duyar gibiyim. paradan yana sorun yok g;$i üstadlarım siz ne dersiniz. fikrinize ihtiyacım var. ?(

Crosman 2100 Tasko 3-9*40 with mildot
    akdenizteam.png
    Fx Gladiatör, Hawke 6-24x44 Önden Parallax,Weichrauh Moderatör :love:

• tercihimi neden revodan yana yaptım, teknolojide son nokta konfor seri atış ve zaten diğer pcp lerden hevesimi yeterince aldığımdır saygılarımla

• Tercihimi Gladyatör den yana kullandım çünkü uzak mesafe hedef atışları yapmayı seviyorum,dolayısı ile seri atış yapan bir tüfeğe ihtiyacım yok heleki arasında 1000 ytl civarında bir rakam varsa bu doğrultuda bana hitap edebilecek güçlü,hava kapasitesi yüksek bu model.

:love:(Ahh.Bir karar verebilsem !)
    egeteam.png

• arkadaşlar sağolun.bu sefer sorum tüple ilgili: mustafa beyin getireceği tüplerden almak istiyorum.burada yangın söndürme şirketleri var.dün bir tanesiyle görüştüm. ellerinde azot tankları var.50 kg ağırlığında.malumunuz tüfeği almak yetmiyor hava sorunu var.bu azot tanklarında acaba bizim tüfekler için yeterli olan 220 bar basınç varmıdır dedim, vardır öğretmenim dediler.peki ben tüp versem doldurabilirmisiniz dedim, doldururuz dediler.üstadlar acaba sizce bu tanklardan 220 bar basınç elde edilir mi? yani benim işimi görür mü?lütfen yardım. ?(

akdenizteam.png

• bende azot kullanıyorum ,çok güvenli 220 bar geliyor 110 bara kadar kullanıyorum tavsiye ederim bilginize

• lker abi sağol. :D

akdenizteam.png

• bence alınacaksa bu alınmalı geldiğinde deneyen arkadaşlar muhakkakki performansını ve moda uygun olup olmadığını belirttikleri an kesin kararı vereceğim inşallah...

• Sentetik kundakla plastik kundak farklı mı, ne kadar farklı? Benim Hatsan Mod-125 Plastik kundak mı yoksa Sentetik mi? Mod 125 in kundağının içi boş olduğu için çıkardığı gürültü daha fazla oluyor. FX bu sorunu çözmüştür umarım.

• Aynı şey, fakat Hatsan MOD.125 yaylı-pistonlu bir tüfek, FX ise PCP, yani mekanik bir ses yok. :)

+1 ve ben bu tüfeklere plastik denmesini yakıştıramıyorum.... :(

• bence alınacaksa bu alınmalı geldiğinde deneyen arkadaşlar muhakkakki performansını ve moda uygun olup olmadığını belirttikleri an kesin kararı vereceğim inşallah...

+1

• Üstelik "bolt action" hemde tam bolt ;) side level sevenler sevmez şimdi bu güzelim tüfeği :)

-Namlu : Lothar Walther (Match Grade - Şoklu Müsabaka kalite)

-Müsabaka Tetiği (ayarlanabilir , 400 - 700 gram)

-Fabrika verisi hızı : 870ft/sec (265m/saniye)

-Ürettiği Enerji : 27ft/lbs (36 joule)

-Tam güçteki stabil atış sayısı : 30 -35 atış

-Ağırlık Sentetik kundakta : 2,200 kg. Ceviz kundak olan da ise : 2,700 kg.

Namlu ucu : 1/2 UNF diş

;tacli#;tese;kkur

Off offf...Ne gruplar, ne sihirler yapılır bu tüfekle... :thumbup:

• Yani bu tüfek senin AA410 dan daha özellikli daha kaliteli mi?

• dayanamıyorum artık gel nerdeysen gelde bitsin şu dertler...