Hatsan mod 99 dürbün tavsiyesi ?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Hatsan model 99 için 30-40 metre atışlarında iyi sonuç vericek bir dürbün önerebilirmisiniz ? Bütçem 80 TL. Herkese teşekkürler.

Hatsan mod 99 5.5 (.22) Cal.
    Optima 3-9x32 dürbün

f;s;s;duello;

• Bu paraya Optimanın 3-9×32 modeline bakabilirsiniz. İşinizi görecektir.

ZORAKİ ultra hp-01 (5.5 mm)
    HATSAN- at44 wx-10 long LW + UTG Leapers 6-24X50+ EVRENSEL bipod + medaratör + 6lt 300bar scuba
    HATSAN-mod 125 sniper + optima 3-9x44E + sports match dm60 dampa
    HATSAN-mod70 + optima 3-9x32
    HUSAN - Yarıotomatik Şarjörlü av Tüfeği ( 12 cal )
    SAFİR T14 Yarıotomatik Şarjörlü Av Tüfeği ( 36 cal ) + 1x30 Reddot

• Optima önerisine ben de katılıyorum,

Tanışalım bölümünde kendinizi kısaca tanıtır mısınız?

AA HFT500 .177
    Hawke 10-50x60 ED

• Optima önerisine ben de katılıyorum,

Tanışalım bölümünde kendinizi kısaca tanıtır mısınız?

Tanışalım bölümünde kendimi tanıttım :) .

İlk aldığım dürbün 4x20 Tasco markalıydı, ve ne kadar ayar vidalarını çevirsemde bir türlü yukarı kalkmıyordu. Galiba arızalıydı bu alacak olduğum dürbündede aynı şey olursa ne yapabilirim ? Sizce bu ürün nasıl ? Teşekkürler.

http://www.aksuav.com.tr/defau…mp;urun=1082#.VZj2X_ntmko

Optima 3-9x32 dürbün

f;s;s;duello;

• Önerdiğim dürbün oydu zaten ancak dampa ayak olmadan sıkıntı yaşamaya devam edersiniz.

Dampa ayak nasıl birşey bilmiyorum bir örnek ürün gösterirmisiniz ?

Optima 3-9x32 dürbün

f;s;s;duello;

• Dampa ayak tek bir parça ayak olup, kızağının üst kısmında oring ile birleştirilmiştir. Bu sayede dürbüne tepme etkisi daha az sirayet eder. Hem dürbünün ömrünü uzatır hem de sıfırlama değişmez.

AA HFT500 .177
    Hawke 10-50x60 ED

• Dampa ayak birçok dürbünden pahalı olur zaten,ama dampa olmadan,dürbün kullanman çok zor.

"Söylediğini düşünmek,düşündüğünü söylemekten daha zordur"
    "Yüksekten düşenin canı daha çok acır"
    agt

Daystate Airwolf Mct Tactical 5.5-zeiss conquest 5*20-50 s;,s
    hatsan mod 125 sniper vortex-SATILIK
    +;tuftabV#

• Çok haklısın. Ama dampa almayacaksan dürbüne yazık. Kaliteli bir gez arpacık da işini görür.

AA HFT500 .177
    Hawke 10-50x60 ED

• Beni 1-2 sene götürürse iyi, sonra yeniden bakarım. Çünkü dampa ayak alabilecek param yok, daha doğru hiç param kalmadı :D . Yardımlarınız için teşekkür ederim optima 3-9x32 dürbünü "av nette.com" dan 70 TL civarına aldım . Yarın gelicekmiş gelince sıfırlayamaz isem yine mesaj atarım :D .

Optima 3-9x32 dürbün

f;s;s;duello;

• Tek parça ayak alıp üstüne lastik sararsan hemen hemen aynı işlevi görecektir. :)

Halil Baskurt

Zoraki Ultra .22~1×32 red dot

Swiss arms p92

Hatsan mod 99 .22

• Bende tek parça ayak dürbünle ayağın birleştiği yerlere paket lastiği sardım sarsıntıda oynuyor galiba isabeti çok ufak etkiliyor gibi yada bana öyle geldi şimdi azalttım sadece birertane paket lastiği sardım daha denemedim birde böyle isabetini denicem.
    Merak ettiğim lastik olayına girmeden tek parça ayakla orta sınıf yaylılarda 32mm dürbünü dağıtabilirmiyiz daha önce dağıtan varmı bilmiyorum

Hatsan Striker 1000s .22cal 3-9x32

• Evet arkadaşlar cevabı size vermişler
    Optima sağlam bir durbun forumda
    İkinci el paralaksli alabilirsiniz tek parça
    Ayak ve bisiklet şamyeli sarın çok faydası oluyor iyi günlerde kullanin saygılar

• Dürbün geldi güzelce sıfırladım 2 atış yaptım 20 metreden hedef kağıdının tam ortadından 2 sinde de vurdum. Sonra atışlar saçmalamaya başladı bir atıyorum en sağ üst köşeye gidiyor, bir atıyorum en alt sol köşeye gidiyor, bende dürbünü düzgün sıfırlayamadım sandım ve bayağı kurcaladım .İnşallah bozulmamıştır çünkü ondan sonra neden böyle olduğunu anlamaya çalışırken namlumun hafif bir şekilde sağ tarafa doğru eğrildiğini gördüm. Yarın fabrikasına göndereceğim, size 15 gün içerisinde geri göndeririz dediler bakalım ne olacak.

Optima 3-9x32 dürbün

f;s;s;duello;

• Namlu ne çabuk eğilmiş öyle. Hem sağa doğru eğilmişse niye bir sağa bir sola atsın. Hep aynı tarafa atması gerekmez miydi?