Hatsan mod 99 namlu yamulması.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Hatsan mod 99 tüfeğimin namlusunda sebebini bilmediğim çok küçük bir sağa yamulma var. Firmaya gödermem gerekiyormu ?

Hatsan mod 99 5.5 (.22) Cal.
    Optima 3-9x32 dürbün

f;s;s;duello;

• Hatsan mod 99 tüfeğimin namlusunda sebebini bilmediğim çok küçük bir sağa yamulma var. Firmaya gödermem gerekiyormu ?

eğer bundan eminseniz çünkü saptamak kolay değildir göz yanılmasıda olabilir , kesinlikle göndermelisiniz her atışta sapma olur

Hatsan Mod 85 Sniper Vortex
    Optima 3-9x44E

• Evet olduğuna eminim. Peki nasıl göderebilirim ? Ve ne kadar sürede geri alabilirim bir bilginiz varmı ?

Optima 3-9x32 dürbün

f;s;s;duello;

• Evet olduğuna eminim. Peki nasıl göderebilirim ? Ve ne kadar sürede geri alabilirim bir bilginiz varmı ?

fabrikayı arayın onlar gerekli bilgileri verirler zaten hemen gönderin der onlarda kağıda tüfeğin sorunlarını yazıp kargolamanızı isterler hemen göndersenizde bayramdan sonraya kalır büyük ihtimal , ben genelde av bayisiyle yapıyorum bu işlemi bi sorun olmadıda olursa getir biz göndeririz dediler

Hatsan Mod 85 Sniper Vortex
    Optima 3-9x44E

• Yardımlarınız için teşekkür ederim, fabrikaya mesaj attım bize kargolayın dediler artık gödericez yapıcak birşey yok.

Optima 3-9x32 dürbün

f;s;s;duello;