Daha kaliteli olamazmı

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.

• çok doğru ithal silahlarda kusursuz değil onlarıda insanlar yapıyor.

Evanıx s 10 blızzard - BSA 3,5x10-40

• valla arkadaşlar bende size katılıyorum ama bizimkilerinde birazcık düzgün işler yapmalarının zamanı geldi.
    biz artık ucuz mal yapıcak ülke değiliz.Ucuız malı çin liler yapıyor hemde yavaş yavaş kaliteyide artırıyorlar.Bunlarla maliyette rekabet etmek söz konusu bile değil.
    Artık ancak gerçekten çok kaliteli işler çıkararak ayakta kalabiliriz.
    Uyduruk işlerle bir yere varmak söz konusu değil.
    Şimdi mod 125 için bir havalı tüfekte ilk dikkat edilen kalilte unsurlarını bir daha gözden geçirelim.

Her ülkenin kenidne has üretim özellikleri var
    Mesela Çin ucuz ve dandşirik işler
    Ruslar kaba , ağır ama genelde direkt kullanım amacına yönelik bozulmayan sağlam işler çıkarıyorlar
    Japonlar , CE, ABD, yani ne bilim her birinin kendine has nitelikleri var
    Mod 125 ne , ne gibi bir özelliği var,

• mod 125 sadece güç için üretilmiş başka hiç bir şeyi yok fakat çok da satıyor çünkü insanımız bakıyor güçlümü güçlü o halde iyidir diyor ve alıyor sadece gücün hiç bir şeye yaramadığını ise sonradan anlıyor.

Evanıx s 10 blızzard - BSA 3,5x10-40

• bunun sorumlusu yine bizleriz biz aldıkça onlarda imal edeceklerdir ama her pahalı malda iyi olacak diye bi kaide yoktur şansla alakalı gibi bence beyaz eşya gibi

AA s510 22 cal twintube(43fpe)

Hayatta iki şeyden korkarım, bir AIIah’tan, bir de AIIah’tan korkmayandan.

• yerli mallarından artık bir kısmı sanayi olarak yabancıları geçecek seviyeye geldi.
    uzak değil yakın bir zamanda işçilik hatasıda olmayacak,mühendislik te artık sanayi işlerine girmeye başladı cnc makinaları gibi.hatsan bizim istedimiz hassasiyette malıda yapacağına inanıyorum ama eskiden 1983 te ilk çıkan havalı tüfeklerden tuka ile tanıştım.gayet güzeldi o zamana göre. kullanımı hoştu ancak keçesi meşindendi. işçilik yine o zamanın şartlarına göre mükemmeldi.isabetlilikte öyle.o zamanki tuka kalitesini şimdiki hatsanın yakalayabileceğini bile zannetmiyorum. yayları bile kolay kolay gevşemezdi.serçe sığırcık avlardık o yıllarda. 30 metreye kadar kalitesiz pelletlerle bile attımız nerdeyse tamamı inerdi. yani demek istediğim ; istedikmi yapıyoruz. yeterki isteyelim aselsan gibi..

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• yerli mallarından artık bir kısmı sanayi olarak yabancıları geçecek seviyeye geldi.
    uzak değil yakın bir zamanda işçilik hatasıda olmayacak,mühendislik te artık sanayi işlerine girmeye başladı cnc makinaları gibi.hatsan bizim istedimiz hassasiyette malıda yapacağına inanıyorum ama eskiden 1983 te ilk çıkan havalı tüfeklerden tuka ile tanıştım.gayet güzeldi o zamana göre. kullanımı hoştu ancak keçesi meşindendi. işçilik yine o zamanın şartlarına göre mükemmeldi.isabetlilikte öyle.o zamanki tuka kalitesini şimdiki hatsanın yakalayabileceğini bile zannetmiyorum. yayları bile kolay kolay gevşemezdi.serçe sığırcık avlardık o yıllarda. 30 metreye kadar kalitesiz pelletlerle bile attımız nerdeyse tamamı inerdi. yani demek istediğim ; istedikmi yapıyoruz. yeterki isteyelim aselsan gibi..

bizde bubu söylüyoruz ya hep dışarı kalite in. içte out

Optima 635

• evet arkadaşlar bu gün weblwy exotec mi ne bir marka tüfeği varya onu da inceledim aynı benim kralın hali ondada var ama bunda benim kraldaki sol tarafa doğru acılmışsa bundada sağ tarafa doğru kaydırarak açılmış dürbün yuvası ve inanın o tüfeği düşünüyordum ve bu dandikliği görünce isterlerse bana sağlamını getirsinler mm cihazlarla acılmış olsun dürbün yuvası yinede almam çünkü soğudum artık yerli malından kral 5.5 i inceledim 1. olarak saçma yükleme yuvası yerinde durmuyo sanki kenarında oring yokmuş gibi boş dönüyo 2. olarakda saçma yuvasını 4.5 den modifiye etmişler 5.5 e çıkartmışlar oda abes durmuş matkapla açıldıgı bariz belliüstelik çapaklarıda silmemiş kenarlarında keskinliği giderilmemiş olarak ayıp bizim yerlilere valla dahada ağızlarında kuş tutsalar bırakın para verip almayı elime alıp bakmam bile su elşmdekilerde eskisin dedğim gibi kırıp çöpe atıcam yasasın alman malı yasasın gavur malı adam olan övülür yüceltilir tek parmakla gösterilir. bence