Bir buluşma da biz yapalım dedik :)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Herkese merhabalar.
    Konya da malesef ki havalı tufek kullanan sayısı az, yani dışarıdan öyle gözüküyor. Çünkü buluşmalar olmuyor, kimse toplanamıyor , bir gurup gördüm 3 kişilerdi içlerine beni kabul etmediler. :)
    Airgunturk sitesi sağolsun: Bu site aracılığı ile Konya da, temiz kalpli yardım sever iki arkadaş ile tanıştım. Bu 3. buluşmamız, artık kendi başıma atışa gitmekten sıkılmıştim. Simdi beraber gidiyoruz. Pazar günü yani dün buluştuk, buyrun resimler.

AT44 10 LONG LW - UTG LEAPERS 6-24x50 AOE TACTICAL OPTICS - WRANGLER TYPHOON MODERATÖR - UNIVERSAL BIPOD

ZORAKİ HP-01 ULTRA - WRANGLER BORA MODERATÖR

• Burası üniversitenin hemen arkasında güzel boş bi arazi. Her zaman bekleriz.

AT44 10 LONG LW - UTG LEAPERS 6-24x50 AOE TACTICAL OPTICS - WRANGLER TYPHOON MODERATÖR - UNIVERSAL BIPOD

• İnşallah. Buyrun gelin tabi.